خانه >> دانش وفناوری >> موبایل >> دود از سر j5 هم بلند شد / آبروریزی دوباره سامسونگ

دود از سر j5 هم بلند شد / آبروریزی دوباره سامسونگ

دود از سر j5 هم بلند شد / آبروریزی دوباره سامسونگ , موبایل

دود از سر j5 هم بلند شد / آبروریزی دوباره سامسونگ

فرصت امروز – یک کاربر فرانسوی گوشی گلکسی j5 سامسونگ ادعا می کند در هنگام استفاده از گوشی تلفن همراه خود با انفجار تلفن همراهش رو به رو شده است.

این کاربر می گوید در حالی که از فرزند چهار ساله خود تقاضا کرده تلفن همراهش را به او بدهد، متوجه دمای نامتعارف سطح خارجی تلفن همراه خود شده است. پس از مدتی نیز با دودی مواجه شده که در حال بلند شدن از تلفن همراهش بوده، بنابراین تصمیم می گیرد تلفن را به گوشه ای پرتاب کند و در نهایت با انفجار تلفن همراه خود مواجه می شود.

این کاربر در خصوص حادثه پیش آمده گفت «من هنگام وقوع این حادثه به شدت دستپاچه بودم و نمی دانستم باید چه واکنشی داشته باشم. این گوشی را از یک سایت تخفیفی خریدم و تصور می کردم از خرید خود سود کرده ام. اکنون از شرکت سامسونگ به خاطر بی مسئولیتی در قبال مشتری ها شکایت دارم.»

با وجود این اتفاقات شرکت سامسونگ هنوز واکنش چندانی نشان نداده (تا لحظه نگارش این خبر) و مقامات این شرکت، هرگونه اظهار نظر در خصوص این موضوع را به روزهای پس از تحقیق و بررسی این موضوع موکول کرده اند. آمارها نشان می دهد تاکنون بیش از ۸۵ درصد از گوشی های نوت ۷ سامسونگ با تلفن های سالم تعویض شده اند، اما موج نگرانی ها در خصوص تلفن های سامسونگ ادامه دارد.

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مطلب پیشنهادی

گلکسی C9 با دوربین 16 مگاپیکسلی به بازار می‌آید

گلکسی C9 با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی به بازار می‌آید

گلکسی C9 با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی به بازار می‌آید کمپانی سامسونگ این روزها خود را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 5 =

*