>

برای دانلود آهنگ در موبایل بهتر است از »»دانلود منجر موبایل «« استفاده کنید

اجرای برنامه هفت بالاخره به محمدحسین لطیفی رسید!

30 ژانویه 2019
بدون نظر
اجرای برنامه هفت یکی از موضوعات پرحاشیه در روزهای جشنواره فجر است که امسال با حواشی کمتری به محمدحسین لطیفی کارگردان کشورمان رسید.

اجرای برنامه هفت در جشنواره 37 به محمدحسین لطیفی رسید

با فرارسیدن روزهای جشنواره فجر برنامه هفت هم روی آنتن تلویزیون میرود تا به بررسی فیلم های حاضر در این دوره از رقابت های جشنواره فجر با حضور چهره های سینمایی بپردازد. یکی از ماجراهای هرساله و پرحاشیه درباره برنامه هفت انتخاب مجری برای این برنامه است.

 

امسال همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برنامه هفت با اجرای محمدحسین لطیفی کارگردان سرشناس کشورمان روی آنتن رفت.

محمدحسین لطیفی اجرای برنامه هفت را برعهده گرفت

شب گذشته همزمان با افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برنامه هفت حوالی ساعت 23:30 با اجرای محمدحسین لطیفی کارگردان کشورمان روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

برنامه هفت

پخش برنامه هفت همزمان با جشنواره فجر 37

امسال برخلاف سالهای گذشته که ماجرای انتخاب مجری یکی از پرحاشیه ترین بحث های برنامه هفت بود و با حواشی کمتر خبرهایی از اجرای محمدحسین لطیفی به گوش رسید و این کارگردان سینما و تلویزیون شب گذشته اولین برنامه هفت را روی آنتن شبکه سه سیما برد.

محمدحسین لطیفی

اجرای برنامه هفت به محمدحسین لطیفی رسید

به بهانه اجرای محمدحسین لطیفی مروری بر دیگر مجریان سالهای گذشته برنامه هفت داشتیم که در ادامه مشاهده میکنید.

بهروز افخمی

بهروز افخمی مجری سابق برنامه هفت

سری اول برنامه سینمایی هفت با اجرای فریدون جیرانی روی آنتن شبکه سه رفت و بعد از آن محمود گبرلو و بهروز افخمیاجرای برنامه را به عهده گرفتند.

محمود گبرلو

محمود گبرلو از مجریان سابق برنامه هفت

سال گذشته همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برنامه هفت با اجرای رضا رشیدپور مجری کشورمان روی آنتن رفت . پیش از انتخاب رضا رشیدپور به عنوان مجری این برنامه حواشی و خبرهای ضد و نقیض زیادی از اجرای مهران مدیری در این برنامه به گوش میرسید که در نهایت رضا رشیدپور اجرای این برنامه را برعهده گرفت.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری سال گذشته برنامه هفت

برنامه هفت به تهیه کنندگی مجتبی امینی کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما است که با حضور چهره های سینمایی و منتقدان در ایام برگزاری جشنواره به بررسی فیلم های حاضر در این دوره از رقابتها می پردازد.

گردش در دنیای موسیقی :

لطفا نظر خود را در مورد این آهنگ بنویسید.

لینک کوتاه مطلب

http://aryahome.ir/?p=428

برچسب ها

سه × 5 =