خانه >> سرگرمی >> جالب و خواندنی >> بدشانس ترین دزد دنیا!

بدشانس ترین دزد دنیا!

بدشانس ترین دزد دنیا! , جالب و خواندنی

بدشانس ترین دزد دنیا !

آخرین داستان انفجار نوت ۷ از همه داستان‌های قبل جالب‌تر است. این داستان درباره یک سارق چینی است که نوت ۷ سرقت می‌کند و این گوشی داخل جیبش منفجر می‌شود!

به گزارش آریاهوم به نقل از اوبر گیزمو، شما در روزها و ماه‌های گذشته حتما داستان‌های زیادی در مورد آتش گرفتن و منفجر شدن تلفن‌های همراه هوشمند (اسمارت‌فون) گلکسی نوت ۷ را شنیده و خوانده‌اید. این گوشی مشکلی فنی نا مشخصی دارد که حتی خود سامسونگ هم هنوز به علت اصلی آن پی نبرده است و باعث شده تا این شرکت از روی ناچاری تولید و فروش این گوشی را متوقف کند. اما آخرین داستان انفجار نوت ۷ از همه داستان های دیگر جالب‌تر است. این داستان درباره سارقی چینی است که یک نوت ۷ سرقت می‌کند و این گوشی داخل جیبش منفجر می‌شود.

بدشانس ترین دزد دنیا! , جالب و خواندنی

سارق گوشی نوت ۷ را در استان «آن‌هوئی» کشور چین از یک اینترنت کافه به سرقت می‌برد. اما این کار نه‌تنها برای او هیچ ثمری ندارد بلکه برای او مصیبت بار بوده است، چون که گوشی نوت ۷ در جیب او منفجر می‌شود و فقط یک گوشی سوخته بی‌مصرف روی دستش می‌ماند.

بدشانس ترین دزد دنیا! , جالب و خواندنی

به گفته شاهدان عینی سارق از فرصت چرت زدن مالک گوشی در اینترنت کافه استفاده کرده و گوشی را به سرقت می‌برد. پلیس باقیمانده گوشی منفجر شده را پیدا کرده اما هنوز موفق به دستگیر کردن سارق موبایل نشده است.

بدشانس ترین دزد دنیا! , جالب و خواندنی

داستان این ماجرا در اینترنت غوغایی بر پا کرده است. حالا کاربران شبکه‌های اجتماعی برای آن جوک درست کرده‌اند که این فناوری جدید سامسونگ است و این شرکت یک گوشی دزدگیر سرخود درست کرده است. به هر حال گوشی نوت ۷ در این مورد واقعا ضد سرقت بوده و انفجار آن حتما سارق را کاملا وحشت‌زده و غافلگیر کرده است. ولی این در واقع دلیل محکم دیگری است که هر کاربری که گلکسی نوت ۷ دارد و هنوز آن را به شرکت سامسونگ برنگردانده، حداقل برای حفظ ایمنی خودش هر چه زودتر باید این کار را بکند.

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =

*