صفحه اصلی تبلیغات

تبلیغات

ارزانترین مکان برای تبلیغات در اینترنت

همانطور که می دانید ، امروزه تبلیغات در فضای مجازی به یک اهرم برای معرفی و فروش محصول و همچنین برندیگ به حساب می آید. حال هرچه تبلیغ شما در جای مرتبط تری قرار گیرد بازده آن نیز مسلما بیشتر خواهد بود.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد.  در     رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

پرتال آریاهوم به نشانی aryahome.ir  بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی، بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد وباتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند و ظرف مدت ۶ ماه  توانسته رتبه  نسبتا خوبی به دست آورد.

مشاهده رتبه  آریاهوم در سایت  الکسا تبلیغات ,

 
 
شماره حساب بانک ملی:۰۳۴۴۲۴۱۷۲۹۰۰۹
 
شماره کارت بانک ملی:۳۳۱۴-۲۱۲۲-۹۹۱۸-۶۰۳۷
 
به نام علیرضا نیکبخت
 
 
ایمیل به آدرس : aryahome.ir@gmail.com
 
شماره تماس:۰۹۰۱۴۴۳۰۲۷۲
 
قوانین
 
۱قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
 
 
۲-از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
 
 
۳-در زمان نمایش اگهی در سایت آریاهوم ، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در آریاهوم باشد ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت آریاهوم هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
 
 
۴-از درج آگهی شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی معذور می باشیم.
 
 
۵-مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.
 
 
۶-در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

  توجه – فرمت تمام آگهی ها باید gif  باشد

 
دیدگاه ها بسته شده.