خانه >> دانش وفناوری >> کامپیوتر ولپ تاپ >> تصميم گيري درباره فیلترینگ تلگرام در هفته جاري

تصميم گيري درباره فیلترینگ تلگرام در هفته جاري

تصميم گيري درباره فیلترینگ تلگرام در هفته جاري , کامپیوتر ولپ تاپ

تصميم گيري درباره فیلترینگ تلگرام در هفته جاري

احتمالا روز دوشنبه هفته پيش رو، جلسه بعدي کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه برگزار خواهد شد، افزود: در اين جلسه تصميمات جلسه آبان ماه پيگيري خواهد شد و با توجه به اقدامات يا تغييرات صورت گرفته توسط تلگرام، تصميمات ديگري اتخاذ خواهد شد.

عضو کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه با بيان اينکه در هفته جاري آخرين وضعيت تلگرام مجددا بررسي مي‌شود، گفت: در آخرين جلسه کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه تصميم گرفته شد که از سرور اصلي تلگرام خواسته شود محتواي غيراخلاقي آن با توجه به آنچه که مد نظر مسئولان ايران است حذف کندو براي اين کار به آنها فرصت داده شد.

محمدعلي اسفناني خبر آغاز فيلترينگ هوشمند تلگرام در ايران را غيرواقعي خواند و توضيح داد: اين خبر که پيغامي از سوي سرور تلگرام به کاربران آن در ايران ارسال شده مبني براينکه «متاسفانه اين پيام در کشور شما با توجه به محدوديت‌هاي محلي غير قابل دسترس است» صحت ندارد.

به تلگرام براي اصلاح مصاديق غيراخلاقي فرصت داده شده است

نماينده مردم فريدن، فريدونشهر، چادگان و بوئين مياندشت در مجلس شوراي اسلامي با اين توضيح که در فيلترينگ هوشمند -که پيش از اين درباره شبکه اينستاگرام در ايران اجرا شده- به جاي فيلتر کامل شبکه‌هاي اجتماعي، بخشي از محتواي آن از دسترس خارج خواهد شد، گفت: در آخرين جلسه کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه تصميم گرفته شد که از سرور اصلي تلگرام خواسته شود محتواي غيراخلاقي آن با توجه به آنچه که مد نظر مسدولان ايران است حذف کند و براي اين کار به آنها فرصت داده شد.

وي با بيان اينکه احتمالا روز دوشنبه هفته پيش رو، جلسه بعدي کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه برگزار خواهد شد، افزود: در اين جلسه تصميمات جلسه آبان ماه پيگيري خواهد شد و با توجه به اقدامات يا تغييرات صورت گرفته توسط تلگرام، تصميمات ديگري اتخاذ خواهد شد.

روسيه با مديرعامل تلگرام که اهل روسيه است زوايه دارد

اسفناني همچنين اخبار تاييد نشده درباره گفتگوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با رئيس جمهور روسيه در جريان سفر پوتين به ايران براي بررسي وضعيت تلگرام را کذب دانست و گفت: مديرعامل تلگرام فقط تبار و اصالت روسي دارد و تلگرام شرکتي است که موجوديت و اقدامات آن به روسيه مربوط نمي شود و حتي شنيده شده روسيه با پاول دروف، زوايه و مشکلاتي نيز دارد؛ بنابراين خبر مذاکره وزير ارتباطات با پوتين در رابطه با تلگرام دور از ذهن و غير قابل تاييد است.

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

[pro_ad_display_adzone id=”5498″]

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مطلب پیشنهادی

تلگرام زیرآب واتس اپ را زد

تلگرام زیرآب واتس اپ را زد +عکس

 تلگرام زیرآب واتس اپ را زد مدیرعامل تلگرام در صفحه اینستگرامش ضمن تبلیغ برای پیام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =

*