خانه >> فرهنگ وهنر >> تائتر وتلویزیون >> توهین مهران مدیری به خبرنگاران

توهین مهران مدیری به خبرنگاران

توهین مهران مدیری به خبرنگاران , تائتر وتلویزیون

گویا سریال توهین و رفتار زننده با خبرنگاران ادامه دارد و حالا نوبت به مهران مدیری رسیده است.
توهین مهران مدیری به خبرنگاران

 

بعد از ماجراهای مرتبط با رفتار زننده لیلا حاتمی با خبرنگاران و البته مطلب اجتماعی مانی حقیقی که در حمایت از حاتمی به انتقاد از ‘خبرنگاران دوریالی’ پرداخته بود حالا مهران مدیری هم در رسانه ملی با لحنی تحقیرآمیز درباره خبرنگاران صحبت کرد.
تحقیر خبرنگاران از سوی مدیری در برنامه ای به نام ‘دورهمی’ از محصولات نوروزی رسانه ملی که از شبکه نسیم روی آنتن می رود صورت گرفت.

مدیری که مجری ‘دورهمی’ است شب گذشته در بخشی از برنامه طیف خبرنگار را با بیانی این چنینی نواخت؛ ‘گزارشگره از پشت بته میپره بیرون و میکروفونو میکنه تو حلقت و ۲ تا سوال بی مزه میپرسه و دو تا جواب بی مزه هم میشنوه’ و سپس گفت که این قشر را نباید زیاد جدی گرفت.

زوال حرفه ای شما تحقیرآمیزتر است

اینکه برنامه ای که مدیری مجری آن است برنامه ای طنز است و شبکه ای که این برنامه برای آن تولید شده مخصوص سرگرمی است در جای خود اما اینکه کمدینی که در سالهای اخیر دوران زوال را سپری می کند این گونه کل آدمهای یک حرفه را زیر سوال می برد به شدت برخورنده است.
مهران مدیری که در همه این سالها چه در شبکه خانگی و تولیداتی چون ‘ویلای من’ و ‘شوخی کردم’ و چه بازگشت به تلویزیون و تولید ‘در حاشیه’ نتوانست حتی درصدی از موفقیت تولید آثاری چون ‘مرد هزارچهره’ و ‘شبهای برره’ را تجربه کند حتی اگر اشتباه سهوی باشد قابل بخشش نیست.

یادتان رفته با کمک همین رسانه ها به تلویزیون بازگشتید

مدیری در حالی این چنین بی محابا درباره خبرنگاران صحبت می کند که قطعا بخشی از  تسهیل پروسه بازگشت وی به رسانه ملی به واسطه همین رسانه ها صورت گرفت.
رسانه های ایرانی در تمام روزهایی که امثال مدیری از رسانه ملی بایکوت شده بودند مرتب مدیران رسانه ملی را به خاطر عدم استفاده از چهره هایی چون او مذمت کرده بودند و به این واسطه هم که شده ایشان مدیون رسانه هاست!
البته می توان دلخوری مدیری از خبرنگاران را به زیر ذره بین رفتن گاف سریال ‘عطسه’ اش در توهین به کوروش از سوی برخی رسانه های مستقل نسبت داد؛ اتفاقی که بعد از رسانه ای شدن، فشارهای بسیاری را از سوی افکار عمومی به وی تحمیل کرد.

دلیل ماجرا هر چه هست اشتباه مدیری این بار به حساب رسانه ملی نوشته خواهد شد و از آنجا که مدیران رسانه ملی اشتباهات پیشین برخی برنامه ها و مجریان خود در توهین به اصناف، اشخاص و قومیتها را محکوم کرده بودند قطعا در این باره هم باید با جدیت موضع گیری کنند.

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

عکس ساعت 60 میلیونی مهران مدیری!

عکس ساعت ۶۰ میلیونی مهران مدیری!

مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت ۵ عصر, ساعت رولکسی به دست داشت که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =

*