خانه >> فرهنگ وهنر >> چهره های ایرانی >> خداحافظی رشیدپور با فضای مجازی !!

خداحافظی رشیدپور با فضای مجازی !!

خداحافظی رشیدپور با فضای مجازی  !! , چهره های ایرانی

 خداحافظی رشیدپور با فضای مجازی

واکنش تند کاربران شبکه‌های مجازی پس از شوخی اینستاگرامی رشید‌پور ، منجر به  خداحافظی رشیدپور از  فضای مجازی شد

به گزارش جام جم سیما ، رضا رشیدپور که در پست اینستاگرامی خود گفته بود اگر تصویر حساب کاربری تلگرام خود را به پرچم ایران تغییر ندهید حسابتان مسدود خواهد شد با واکنش بسیار زننده ای از سمت برخی کاربران روبه‌رو شد. به طوری که این مجری را به سمت خداحافظی از فضای مجازی سوق داد.

از همین رو وی در آخرین پست خود نوشت:

«نیمه شب است و من از خواندن این همه فحش رکیک و برخورد زننده دیگر تعجب نمی کنم و این خیلی بد است. یعنی دیگر به فحش و پرخاش و رفتارهای تند عادت کرده ایم. یک شوخی بسیار ساده را برخی به کجاها ربط می دهند! واقعا شرم می کنم. دوربین مخفی های خارجی را دیده اید؟ چقدر راحت لبخند می زنند و به هم احترام می گذارند. عجب … همه ی تلویزیون‌های معروف دنیا از سی ان ان تا بی بی سی و غیره این شوخی ها را با شدت بیشتر انجام می دهند و هیچ اتفاقی هم نمی افتد. فقط لبخند زدن و کمی دور شدن از فضای خشک و جدی را به‌هم یادآوری می کنند.

هم وطن عزیزم . پای فضای مجازی نشسته ای و به خاطر اینکه با تو شوخی کرده‌ام و خواسته ام پرچم کشورت را منتشر کنی انواع فحش‌های کثیف را می نویسی. واقعا با این شوخی چه آسیبی به تو رسید ؟ دقیقا چه صدمه ای وارد شد؟ اما من از خواندن این همه بی مبالاتی و بی حرمتی کم کم ناامید می شوم و مثل خیلی از رفقای دیگر تصمیم می گیرم که از فضای مجازی خداحافظی کنم . آنها ظاهرا عاقل تر از من بودند. شرمسارم»

 

خداحافظی رشیدپور با فضای مجازی  !! , چهره های ایرانی

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]
کانال تلگرام آریاهوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =

*