خانه >> فرهنگ وهنر >> اخبار سینما >> فروش فیلم دراکولا از ۳ میلیارد گذشت!

فروش فیلم دراکولا از ۳ میلیارد گذشت!

فروش فیلم دراکولا از 3 میلیارد گذشت! , اخبار سینما

آخرین آمار فروش فیلم های درحال اکران اعلام شد و فیلم دراکولا به کارگردانی رضا عطاران موفق به فروش ۳ میلیارد تومانی شد.

 

آمار فروش فیلم های درحال اکران سینما

هفته گذشته اقبال مخاطبین به فیلم «زاپاس» با توجه به مضمون کمدی ـ اجتماعی بیش از دیگر فیلم‌ها بود و به لحاظ فروش توانست اکران بهتری را پشت سر بگذارد. در این میان فیلم «دختر»‌با توجه به مضمون اجتماعی با اقبال مخاطبین همراه شد و از هفته آینده اکران گسترده فیلم در شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

امیر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران گفت‌:  فروش فیلم «ایستاده در غبار» در تهران و شهرستان روند قابل ملاحظه‌ای را داشت. این فیلم در تهران به فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۳۲۰ میلیون تومان دست یافت. در کل «ایستاده در غبار» به احتساب سینماهای گروه هنر و تجربه تا کنون به فروش یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان دست یافته است.

وی درباره فیلم سینمایی «بارکد»‌، گفت:‌این فیلم در شهرستان‌ها و در تهران به خوبی مورد توجه قرار گرفته و به فروش ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دست یافته، فیلم در تهران ۵ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان فروش رسیده است.

 

فروش فیلم دراکولا

قطبی درباره فیلم سینمایی «دراکولا»،‌ گفت: فروش فیلم به ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسیده است که در تهران ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان سهم گیشه از فیلم است.

مختاری مدیر پخش هدایت فیلم درباره فیلم «عادت نمی‌کنیم»،‌گفت: از روز چهارشنبه این هفته فیلم در سرگروه به نمایش در نمی‌آید اما در سالن‌های دیگر نمایش آن ادامه دارد. فیلم در کل به فروش یک میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان دست یافت که سهم گیشه تهران یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و شهرستان ۴۸۰ میلیون تومان بوده است.

محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر پخش نور تابان درباره فیلم «دختر»،‌ گفت: فیلم در تهران به فروش یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است و در شهرستان‌ها تنها در مراکز مهم مانند مشهد، اصفهان و شیراز به نمایش درآمده که در هفته جاری اکران گسترده شهرستان فیلم انجام می‌گیرد.

بنابر این گزارش، تا زمانی که گزارش فروش فیلم آماده شد، از فروش فیلم «زاپاس» که توسط حوزه هنری پخش می‌شود، چیزی اعلام نشد اما بر اساس فروش مکانیزه این فیلم در تهران و برخی از شهرستان‌ها به فروش بیش از ۲ میلیارد دست یافته است.

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

تیپ بازیگران در در مراسم اکران دراکولا

تیپ بازیگران در در مراسم اکران دراکولا + تصاویر

تیپ بازیگران در در مراسم اکران دراکولا + تصاویر   در مراسم اکران افتتاحیه فیلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

*