خانه >> دانش وفناوری >> عمومی >> فیسبوک توقف‌ناپذیر است

فیسبوک توقف‌ناپذیر است

فیسبوک توقف‌ناپذیر است , عمومی

در حالی که این هفته برای شرکت‌های تکنولوژیک هفته سختی بود (بویژه برای اپل که گزارش‌های مالی‌اش شرایط نامطلوب فروش آیفون را نشان می‌داد) اما شرایط برای فیسبوک، متفاوت بود. در واقع بررسی وضعیت این شرکت نشان می‌دهد شاخص‌های مختلف مالی آن رشد داشته‌اند.

فیسبوک توقف‌ناپذیر است , عمومی

درآمد این شرکت در فصل اول مالی به ۵٫۴ میلیارد دلار رسید که نسبت به رقم سال گذشته که ۳٫۳ میلیارد دلار بود ۵۷ درصد رشد داشته است. رقمی که حدود ۱۰ درصد از پیش بینی غالب تحلیل‌گران هم بیشتر بود. سود این شرکت هم حدود ۲۰۰ درصد افزایش یافت که بالاتر از اغلب پیش بینی‌ها بوده است. با توجه به مجموعه این آمار و ارقام گویی رشد فیسبوک توقف‌ناپذیر است.

این شرکت که در بسیاری از شاخص‌های کاربری خود به عدد یک میلیارد رسیده در حال رکورد شکنی‌های بیشتر است. در حال حاضر ۱٫۶۵ میلیارد نفر در ماه از شبکه اجتماعی فیسبوک، استفاده می‌کنند که نسبت به رقم ۱٫۵۹ میلیارد نفری سال قبل رشد داشته.

بد نیست این را هم بدانید که حدود ۹۱ درصد کاربران فیسبوک از طریق موبایل به این شبکه متصل می‌شوند. کاربران موبایل فیسبوک که در ماه در این شبکه اجتماعی فعال هستند رشد بیشتری داشته و با ۲۱ درصد رشد به ۱٫۵۱ میلیارد کاربر رسیده است.

شبکه اجتماعی شرکت فیسبوک در طول سه ماهه اول سال میلادی ۳ میلیون کاربر جدید در آمریکا و کانادا و ۶۰ میلیون کاربر جدید از باقی نقاط جهان به جمع کاربران خود افزوده است.

[pro_ad_display_adzone id=”6757″]

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مطلب پیشنهادی

مشتری های توئیتر چه کسانی هستند؟

مشتری های توئیتر چه کسانی هستند؟

مشتری های توئیتر چه کسانی هستند؟   هرچند پرنده‌ی آبی توئیتر هم‌چنان در حال جلب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

*