خانه >> ورزش >> حاشیه ورزشی >> ماجرای تهدید سعید معروف !

ماجرای تهدید سعید معروف !

ماجرای تهدید سعید معروف ! , حاشیه ورزشی

ماجرای تهدید سعید معروف

صبح دیروز خبری در برخی رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه عوامل یک برنامه تخصصی والیبال که به تازگی از شبکه شما پخش می شود کاپیتان تیم ملی را تهدید کردند.
این رسانه ها عنوان کرده بودند که عوامل این برنامه در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور از سعید معروف، کاپیتان تیم ملی و پیکان، دعوت کردند تا در برنامه حضور پیدا کند، اما این بازیکن درخواست آنها را رد کرد.

رد کردن پیشنهاد عوامل این برنامه موجب ناراحتی آنها شد و به گوش کاپیتان تیم ملی رساندند که اگر در برنامه حضور پیدا نکند عکس ها و فیلم هایی را که از وی دارند و حاشیه ها و درگیری هایی که در لیگ داشته است روی آنتن خواهند برد.

در پی انتشار این خبر، یکی از عوامل این برنامه تلویزیونی گفت:پس از بازی پیکان و سرمایه، خبرنگار ما در مصاحبه با حاتمی، رئیس کمیته داوران و در خشنده مسئول لیگ، در خصوص فحاشی و اعتراضات معروف سوالاتی را پرسید که آنها هم خواستند تا ما فیلم این اعتراضات و بداخلاقی ها را در اختیارشان قرار دهیم که این موضوع به گوش معروف رسید. بلافاصله مسئولان پیکان در تماس با برنامه خواستار جلوگیری از پخش این تصاویر شدند که تهیه کننده برنامه هم اعلام کردند اگر معروف می خواهد از خود در مقابل این برخوردها دفاع کند برنامه این فرصت را به وی می دهد.
وی ادامه داد:از آنجایی که خود معروف می دانست که اقدامش قابل دفاع نیست در گفتگو با برخی سایت ها این مسائل را مطرح کرد که ۱۸۰ درجه با واقعیت در تضاد است. تاکنون هم چندین نفر با واسطه خواستار جلوگیری از پخش این گزارش شده اند.

ماجرای تهدید سعید معروف!

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

*