خانه >> ورزش >> حاشیه ورزشی >> مزایده ویلای پسر فوتبالیست معروف

مزایده ویلای پسر فوتبالیست معروف

مزایده ویلای پسر فوتبالیست معروف , حاشیه ورزشی

طی ماه‌های گذشته بدهی ۲۵ میلیارد تومانی پسر یکی از فوتبالیست‌های سابق و معروف تیم ملی به وزارت جهاد کشاورزی بابت خرید برنج خارجی رسانه‌ای شد. به دلیل نپرداختن آن، ویلای این شخصیت برجسته به مزایده گذاشته شد تا با فروش آن حقوق دولتی پرداخت شود.

مزایده ویلای پسر فوتبالیست معروف :

چندی پیش برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبر فروش «برنج آلوده» از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران به پسر یکی از فوتبالیست‌های سابق تیم ملی را منتشر کرده‌اند که در همان زمان علی قنبری معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که برنج‌های فروخته شده هیچ مشکلی نداشته و اگر فرد مربوطه بدهی ۲۵ میلیاردی خود را نپردازد، سند ملکی رهنی‌اش به اجرا گذاشته می‌شود و شایعات مطرح در این زمینه کاملا تکذیب می‌شود.

به گفته قنبری بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۳ چند محموله‌ برنج به پسر این فوتبالیست و ۱۰ نفر دیگر فروخته شد که البته با ایشان معامله به صورت رهنی انجام شد و قرار بود تا ضمن گذاشتن وثیقه ملکی بعدا بهای برنج به دولت پرداخت شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ارزش برنج فروخته شده به این فوتبالیست را حدود ۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفته که با محاسبه سود آن، وی ۲۵ میلیارد تومان به این شرکت بدهکار است؛ بنابراین با توجه به اینکه طی دو سال گذشته چندین بار به نامبرده مهلت داده شده و مهلت او نیز به پایان رسیده است، اگر نامبرده بدهی خود را نپردازد سند ملک رهنی‌اش به اجاره گذاشته می‌شود.

اکنون بیش از دو ماه از این اتفاق می گذرد اما همچنان علی‌رغم هشدارهای وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر به اجرا گذاشتن سند ملکی رهنی این فرد بدهکار، هنوز طلب دولت پرداخت‌ نشده است و به گفته حسن عباسی معروفان معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران طی هفته گذشته ویلای پسر این فوتبالیست بدهکار واقع در لواسان که پیش از این سندش به عنوان تضمین به رهن دولت گذاشته شده بود، به مزایده گذاشته شد تا با فروش آن طلب دولت از این محل پرداخت شود.

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =

*