خانه >> ورزش >> اخبار ورزشی >> کار خیر مشترک فوتبالی‌های مشهدی

کار خیر مشترک فوتبالی‌های مشهدی

کار خیر مشترک فوتبالی‌های مشهدی , اخبار ورزشی

کار خیر مشترک فوتبالی‌های مشهدی

طاری بخش- بازیکن ملی‌پوش و داور اسبق ملی کشورمان قصد دارند تا در کاری مشترک به دختران معلول یک موسسه خیریه کمک کنند.
کار خیر مشترک فوتبالی‌های مشهدی

خداداد عزیزی که به همراه حسن کامرانی‌فر ظهر امروز از موسسه خیریه توان‌بخشی فتح‌المبین مشهد(همدم) بازدید کردند، قرار است در دی‌ماه یک نمایشگاه خیریه و یک بازی دوستانه فوتسال را در مشهد برگزار کنند تا عواید آن به این موسسه که مرکز نگهداری دختران معلول و کم‌توان ذهنی است، برسد. در این بازدید که مهدی برادران رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی نیز حضور داشت، تصمیم بر این شد تا این نمایشگاه و دیدار خیریه فوتسال در دی‌ماه برگزار شود.

خداداد عزیزی و حسن کامرانی‌فر در این دیدار از بخش‌های مختلف مرکز نگهداری دختران معلول و کم‌توان ذهنی فتح‌المبین مشهد(همدم )ازجمله کارگاه گلیم‌بافی، گل‌آرایی، مدرسه موسیقی، کارگاه نمایش، سالن آمفی‌تئاتر، خوابگاه‌ها و سایر بخش‌ها بازدید کردند و با دختران معلول این مرکز عکس یادگاری گرفتند.

همچنین خداداد عزیزی در بازدید از کارگاه گلیم‌بافی، یکی از گلیم‌های بافت‌شده توسط دختران معلول را با قیچی‌زدن رونمایی کرد.

خداداد عزیزی در حاشیه این بازدید نیز گفت: واقعا کودکان معلول شرایط بسیار سختی دارند و افراد و مجموعه‌هایی که از آن‌ها نگهداری می‌کنند، کار بزرگی انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: به پیشنهاد یکی از دوستان خیرم آقای مهندس طیبی و همچنین حسن کامرانی‌فر که از داوران خوب فوتبال ایران بوده است، بازدیدی را از مرکز نگهداری دختران معلول و کم‌توان ذهنی مشهد با نام همدم داشتیم و قرار شد تا برای شناساندن این مرکز و کارهای خوبی که در رابطه با نگهداری دختران معلول انجام می‌دهند، کار مشترکی انجام دهیم.

خداداد عزیزی افزود: استارت این‌کار را کامرانی‌فر زده است، چرا که قرار بود ابتدا ایشان یک نمایشگاه باعنوان از آفریقا تا برزیل در این مرکز خیریه برگزار کنند و در آن تمامی وسایل و یادگاری‌هایی که در جام جهانی آفریقا و برزیل در اختیار دارند را به نمایش بگذارند.

بازیکن سابق تیم ملی ادامه داد: بعد از این صحبت‌هایی با هم داشتیم و بنا شد تا در کنار این نمایشگاه یک بازارچه نیکوکاری هم شکل دهیم و علاوه‌برآن یک مسابقه فوتسال با حضور هنرمندان و اهالی فوتبال برگزار کنیم تا بتوانیم کمکی به این مجموعه داشته باشیم.

[pro_ad_display_adzone id=”6801″]

منبع :شهر آنلاین

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مطلب پیشنهادی

کشف حجاب شیوا امینی بازیکن فوتسال (عکس)

کشف حجاب شیوا امینی بازیکن فوتسال (عکس)

شیوا امینی کشف حجاب شیوا امینی فوتسالیست تیم ملی ایران ، که به خاطر انتشار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 5 =

*