خانه >> ورزش >> حاشیه ورزشی >> گِله امیر تتلو از حسین هدایتی در اینستاگرام

گِله امیر تتلو از حسین هدایتی در اینستاگرام

گِله امیر تتلو از حسین هدایتی در اینستاگرام , حاشیه ورزشی

امیر تتلو به سیم آخر زد

تتلو با چند پست در صفحه اینستاگرامش از حسین هدایتی گله کرد و شماره هفت پرسولیس یا استقلال را متعلق به خود دانست.
به گزارش  آریاهوم و به نقل از گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر تتلو، خواننده زیرزمینی بارها از علاقه خود به حضور در سطح اول فوتبال کشور خبر داده است. وی حتی در محل تمرین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه‌آهن نیز حاضر شد اما هیچ تیمی خواهان جذب او نبود.

اکنون وی با انتشار چند پست در صفحه اینستاگرامش گویا به سیم آخر زده و خواهان پیوستن به استقلال یا پرسپولیس شده است. تتلو حتی از حسین هدایتی حامی تیم پرسپولیس هم گله کرد و نوشت: “دلت گرفته ؟!؟ حق داری نه من از همه دلگیرم حتی از “حاج حسین” !!!! حاج حسین چطور اونموقع که بلیطارو میخریدین به ما احتیاج بود واسه تبلیغ کردن و پُر شدن ورزشگاه !! چطور اینهمه وقت قبلش مجانی بود و هزار تا تبلیغم میشد و باز پر نمیشد ؟!؟!
شما که فرشته ی تیمی چطور تاثیر امیر تتلورو نفهمیدی و این همه تشویقو تبلیغ و تلاش رو ندیدی ؟!؟ شما که بزرگی بگو !! اشکالی داره شما که پولداری عین یه هوادار کنار تیمی ، منم که انرژی و هوادار دارم ،عین شما یا همون عین یه هوادار کنار تیم باشم ؟!؟!؟ اشکالی داره اصلا بیام تمرین کنم با بچه ها بهشون انرژی بدم و ازشون انرژی بگیرم ؟!؟!؟ اصلا اشکالی داره بشینم رو نیمکت ؟!؟!؟

من که نمیخوام بیام فیکس بازی کنم و سرنوشت تیمو رقم بزنم، این صد بار !! اینهمه پُست گذاشتیم و حمایت کردیم !! حتی اسمتونم تو آهنگمون بردیم چون کنار تیم بودین و وظیفمونم بود اما خوب منم انتظار یه دیده شدن رو دارم لااقل !!!”.

 

گِله امیر تتلو از حسین هدایتی در اینستاگرام

گِله امیر تتلو از حسین هدایتی در اینستاگرام , حاشیه ورزشی

تتلو در پست دیگری نوشت: “امسال و سال دیگه هم هفت استقلال مال منه و هم هفت پرسپولیس و هم حالا دیگه هفت تیم ملّی !! تا زمانی که من یکیشو تنم نکنم هم اون یکی آزاد نمیشه واسه کسی !! چرا ؟! چون من پسر طبیعتم و شمارم هفته !! شماره رو هم من انتخاب نکردم که !! خود طبیعت بهم داده حالا هی فکر کنید من شوخی میکنم و دیوونه ام و کم دارم”. گِله امیر تتلو از حسین هدایتی در اینستاگرام , حاشیه ورزشی

به این مطلب امتیاز دهید
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مطلب پیشنهادی

دستگیری تعدادی از طرفداران امیر تتلو !

دستگیری تعدادی از طرفداران امیر تتلو !

تعدادی از طرفداران امیر تتلو که برای حمایت از وی تجمع کرده بودند بازداشت شدند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

*