صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی این دختر با مارهای کبری زندگی می کند+عکس

این دختر با مارهای کبری زندگی می کند+عکس

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

این دختر با مارهای کبری زندگی می کند+عکس , جالب و خواندنی
«كاجول خان» كه هشت سال دارد و در روستای «گاتامپور» در ایالت «اوتار پرادش» هند زندگی می‌كند با وجود اینكه سه بار توسط  مارهای کبری گزیده شده است، اما هنوز با این خزندگان خطرناك زندگی می‌كند، به طوری كه این حیوانات جای دوستان را برایش پر كرده‌اند.
رسانه‌های رسمی هند اعلام كردند كه یك دختربچه هشت ساله با  مارهای کبری زندگی می‌كند.

به گزارش ایسنا، «كاجول خان» كه هشت سال دارد و در روستای «گاتامپور» در ایالت «اوتار پرادش» هند زندگی می‌كند با وجود اینكه سه بار توسط  مارهای کبری گزیده شده است، اما هنوز با این خزندگان خطرناك زندگی می‌كند، به طوری كه این حیوانات جای دوستان را برایش پر كرده‌اند.

پدر ۵۵ ساله این كودك در این باره به روزنامه دیلی میل، یادآور شد: من به مدت ۴۵ سال است كه در كار گرفتن مارها از خانه و محل كار مردم روستا هستم. به پسرم كه هم‌اكنون ۲۸ سال دارد آموزش مارگیری داده‌ام، اما دختر كوچكم در این مورد باهوش‌تر است.

به گزارش ایسنا، این دختربچه نیز افزود: علاقه‌ای به حضور در مدرسه ندارم. بهترین كار را بازی و معاشرت با  مارهای کبری می‌دانم. این خزندگان سه بار از ناحیه شكم، گونه‌ها و بازو مرا مورد گزش قرار داده‌اند، اما پدرم با تركیب خمیر، فلفل سیاه و كره مراحل درمان را انجام داد. البته هر سه بار من مقصر بودم؛ چرا كه آنها را اذیت كردم. من دوستی ندارم. همه از من وحشت دارند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پنج =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق

آهنگ هوروش بند لیلی بی عشق دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق Download New Song…