پورتال خبری تفریحی

با کیفیت ترین خودروهای ایرانی کدامند ؟

0 0

با کیفیت ترین خودروهای ایرانی کدامند ؟ , اتومبیل ها

با کیفیت ترین خودروهای ایرانی : در آریا هوم

ام‌وی‌ام ۱۱۰، پارس تندر، کیاپیکانتو، رنوفلوئنس، ام‌جی ۶ و بی‌ام‌دبلیو ۵۲۸I با کیفیت‌ترین و سایپا ۱۱۱، تیبا هاچ‌بک، لیفان X60، لندمارک، سوزوکی گراند ویتارا و میتسوبیشی لنسر ۱۸۰۰ بی‌کیفیت‌ترین خودروها در گروه‌های قیمتی خود از نظر مصرف‌کنندگان هستند.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران وضعیت رضایتمندی مشتریان از کیفیت خودروهای سواری عرضه شده در بازار ایران در نیمه دوم سال گذشته را براساس پنج شاخص وضعیت مجموعه تعلیق و انتقال قدرت خودرو، مجموعه نیرومحرکه و سوخت رسانی، وضعیت بدنه، وضعیت ایمنی و وضعیت تهویه مطبوع و وسایل برقی خودرو مورد بررسی قرار داده است.

براساس این ارزیابی در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، خودروی ام وی ام ۱۱۰ با کیفیت ترین و سایپا ۱۱۱ بی کیفیت ترین خودرو در این گروه قیمتی بوده است. ام وی ام ۱۱۰ معادل ۶۶۷ امتیاز از هزار امتیاز و سایپا ۱۱۱ معادل ۶۱۴ امتیاز از هزار امتیاز رضایتمندی مشتریان را کسب کرده است.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروی پارس تندر با کیفیت ترین و تیبا هاچ بک بی کیفیت ترین خودروی این گروه قیمتی بوده است.

پارس تندر ۷۳۳ امتیاز از هزار امتیاز و تیبا هاچ بک ۶۳۵ امتیاز از هزار امتیاز رضایتمندی مشتریان را کسب کرده است.

به گزارش ایسنا، در گروه خودروهای با سطح قیمتی بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نیز خودروی کیاپیکانتو با کیفیت ترین و لیفان X60 بی کیفیت ترین خودروی این گروه قیمتی از نظر مشتریان بوده است. کیاپیکانتو ۷۶۴ امتیاز از هزار امتیاز و لیفان X60 معادل ۶۶۸ امتیاز از هزار امتیاز را کسب کرده است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز خودروی رنو فلوئنس دنده ای با کیفیت ترین و لندمارک بی کیفیت ترین خودروی این گروه قیمتی بوده است.

رنو فلوئنس دنده ای ۷۷۴ امتیاز از هزار امتیاز و لندمارک ۶۵۳ امتیاز از هزار امتیاز را کسب کرده است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان خودروی ام جی ۶ با کیفیت ترین و سوزوکی گراند ویتارا بی کیفیت ترین خودروی این گروه بوده است.

ام جی ۶ معادل ۷۶۱ امتیاز از هزار امتیاز و سوزوکی گراند ویتارا ۷۵۹ امتیاز از هزار امتیاز رضایتمندی مشتریان را کسب کرده است. البته در این گروه قیمتی تنها همین دو خودرو عرضه شده و مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی بیش از ۱۲۵ میلیون تومان، بی ام دبلیو ۵۲۸I با کیفیت ترین و میتسوبیشی لنسر ۱۸۰۰ بی کیفیت ترین خودروی این گروه قیمتی بوده است.

بی ام دبلیو ۵۲۸I معادل ۸۳۲ امتیاز از هزار و میتسوبیشی لنسر ۱۸۰۰ معادل ۷۷۲ امتیاز از هزار امتیاز را کسب کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دو =