صفحه اصلی اخبار حوادث حمله پلنگ به یک چوپان در ایرانشهر

حمله پلنگ به یک چوپان در ایرانشهر

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

حمله پلنگ به یک چوپان در ایرانشهر , حوادث

حمله پلنگ به یک چوپان در ایرانشهر

یک چوپان وقتی دید در حمله پلنگ ، گوسفندانش یکی پس از دیگری تلف می‌شوند نمی‌دانست که خیلی زود نوبت خودش نیز خواهد رسید.

به گزارش ایرنا، رئیس اداره محیط‌ زیست ایرانشهر گفت: حمله پلنگ به گله، چوپان ۶۳ ساله را زخمی کرد و ۱۶ رأس گوسفند در این شهر تلف شد.

محمد انور‌ هاشمزهی اظهار داشت: روز سه‌شنبه «قلی بلوچی» مورد حمله یک پلنگ قرار گرفت به طوری که این چوپان ۶۳ ساله از ناحیه صورت، دست و پا زخمی و برای مداوا به بیمارستان خاتم الانبیای ایرانشهر منتقل شد.

وی ادامه داد: همچنین در حمله پلنگ ایرانی به گله این چوپان، ۱۶ گوسفند نیز تلف شدند.رئیس اداره محیط‌زیست ایرانشهر اظهار داشت: همه خسارت دام‌های تلف شده و هزینه درمان این چوپان از سوی اداره حفاظت محیط‌زیست به وی پرداخت می‌شود.

هاشمزهی بیان کرد: پلنگ به دلیل اینکه حیوان مغروری است در شرایط تحت فشار بسختی محل را ترک می کند بنابر این انتظار می رود اگر مردم منطقه با این حیوان مواجه شدند هرگز سعی نکنند به او حمله کنند یا با پرتاب سنگ و چوب او را تحریک کنند بلکه او باید آزاد باشد تا خودش از محل دور شود.

چوپان زخمی شده ایرانشهری نیز گفت: به قصد جلوگیری از تلف شدن بیشتر گوسفندان به طرف پلنگ رفتم که در یک لحظه کوتاه مرا زخمی کرد. این چوپان ۶۳ ساله ایرانشهری افزود: اگر مردم منطقه به کمکم نمی‌آمدند معلوم نبود سرنوشتم چه می‌شد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

*

بررسی

علت سکسکه نوزاد چیست؟

یکی از مشکلاتی که برای نوزادها معمولا به وجود می آید سکسکه است. آیا سکسکه نوزاد خطرناک است…