صفحه اصلی فرهنگ وهنر سینمای جهان وین دیزل در سومین قسمت مجموعه سه ایکس

وین دیزل در سومین قسمت مجموعه سه ایکس

10 خواندن ثانیه
۰
0
6

وین دیزل در سومین قسمت مجموعه سه ایکس , سینمای جهان

 وین دیزل در یک ماجراجویی تازه

دومین قسمت مجموعه فیلم «سه ایکس» با بازی وین دیزل دیروز جلوی دوربین رفت. کلید فیلم برداری این اکشن ماجراجویانه در حالی زده شد، که بحث تولید آن از سال ۲۰۱۴ مطرح بود.

به گزارش جام جم آنلاین، فیلم با هزینه تولید ۹۰ میلیون دلاری وارد مرحله تولید شده و دی جی کاروسو وظیفه کارگردانی آن را به عهده دارد. فیلم نامه فیلم را وی با هم کاری مایکل نمیس نوشته است. ساموئل ال جکسن باز هم نقش رئیس کاراکتر دیزل را بازی می کند. جت لی هم کاراکتر منفی داستان فیلم است. دیپیکا پادوکونه بازیگر سرشناس سینمای هند هم یکی از نقش های اصلی فیلم را به عهده دارد.

وین دیزل که نقش کاراکتر خاویر کیج مامور ضد جاسوسی را در این مجموعه فیلم به عهده دارد، یکی از تهیه کنندگان آن هم هست. شایع است که آیس کیوب هم در قسمت دوم حضور دارد. وی در فیلمی که سال ۲۰۰۵ براساس «سه ایکس» ساخته شد، نقش اصلی را بازی کرد.

قسمت اول فیلم در سال ۲۰۰۲ توسط راب کوهن کارگردانی شد و فروش بالایی در سینماهای کشورهای مختلف جهان کرد. اختلاف دیزل با تهیه کنندگان فیلم باعث شد تا وی از بازی در قسمت های بعدی آن سر باز زند. همین مسئله باعث شد تا تهیه کنندگان فیلم در سال ۲۰۰۵ قسمت بعدی آن را با بازی آیس کیوب بسازند. در حال حاضر آن ها این اکشن کم فروش را به عنوان قسمت دوم فیلم معرفی نمی کنند.

[pro_ad_display_adzone id=”6801″]

[pro_ad_display_adzone id=”6757″]

[pro_ad_display_adzone id=”9947″]

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سینمای جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهار =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …