صفحه اصلی اخبار سیاسی نوه امام امام خمینی تایید صلاحیت شد

نوه امام امام خمینی تایید صلاحیت شد

0 خواندن ثانیه
۰
0
4

نوه امام امام خمینی تایید صلاحیت شد , سیاسی

صلاحیت نوه امام امام خمینی برای حضور در انتخابات مجلس دهم توسط شورای نگهیان تایید شد.

نوه امام امام خمینی تایید صلاحیت شد

شورای نگهبان در مرحله تجدیدنظر و رسیدگی به شکایات کاندیداهای رد صلاحیت و عدم احراز صلاحیت شده، صلاحیت حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اشراقی را تایید کرد.

انتخابات مجلس دهم، هفتم اسفند ماه برگزار می شود.

یک روز بعد از اعلام نتایج صلاحیت کاندیداهای نمایندگی مجلس خبر تائید صلاحیت مرتضی اشراقی نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی رسما به وی اعلام شد.

آمار نهایی کاندیداهای تایید شده مجلس

با پایان بررسی نهایی صلاحیت داوطلبان شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان، داوطلبان خود را برای شروع تبلیغات در رقابتی ترین انتخابات مجلس پس از انقلاب آماده می کنند.بر اساس اعلام سیامک ره‌پیک سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، با اضافه شدن ۱۵۰۰ نفر از افراد عدم احراز صلاحیت شده به جمع افراد تائید صلاحیت شده، تعداد کل داوطلبانی که قرار است در این دوره برای کرسی های مجلس رقابت کنند به ۶۳۰۰ نفر رسیده است.

با بررسی میدانی و کسب اطلاع از حوزه های انتخابیه مختلف در کشور، آمار غیررسمی از تعداد نهایی افراد تائید صلاحیت شده برای شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس را به تفکیک هر استان را استخراج شده است.

بدیهی است امکان دارد تا زمان شروع تبلیغات برخی افراد که در مرحله بررسی هیات های نظارت صلاحیت آنها تائید شده ولی در مرحله بررسی شورای نگهبان صلاحیت آنها رد شده و امکان شکایت برای آنها فراهم شده است، به جمع افراد تائید صلاحیت شده اضافه شوند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سیاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + ده =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…