صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی جاری شدن رودخانه از اسکناس در کلمبیا !!

جاری شدن رودخانه از اسکناس در کلمبیا !!

6 خواندن ثانیه
۰
0
3

جاری شدن رودخانه از اسکناس در کلمبیا !! , جالب و خواندنی

جاری شدن رودخانه از اسکناس در کلمبیا

یک اتفاق عجیب باعث شد مردم به جای ماهی از یک رودخانه اسکناس های درشت صید کنند !! به گزارش آریاهوم اسکناس های ۵۰ هزار پرویی روی رودخانه ای در کلمبیا را پوشاندند ! اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا پس از مواجهه با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس‌های ۵۰ هزار پزویی بر روی آب‌های رودخانه «سانتاندر» برای جمع آوری اسکناس‌ها به داخل آب می‌پرند.

به نقل از «تله‌سور»، طبق گزارش‌های به دست آمده اهالی یکی از مناطق شمالی کلمبیا از زمانی‌که با صحنه شناور شدن تعداد بسیاری از اسکناس‌های ۵۰ هزار پزویی بر روی آب‌های رودخانه «سانتاندر» واقع در شمال کلمبیا مواجه شده‌اند، همگی برای به دست آوردن یکی از این اسکناس‌ها به داخل این رودخانه‌ که در حال حاضر به رودخانه طلا مشهور شده است، می‌پرند.

پیش تر در رمان «صد سال تنهایی» نوشته «گابریل گارسیا مارکز» شاعر و نویسنده کلمبیایی با ماجرایی مشابه اتفاق جالبی که طی روزهای اخیر در کلمبیا رخ داده آشنا شده‌ایم در حال حاضر نیز ماجرای پیدا شدن اسکناس بر روی آب‌های رودخانه در واقعیت اتفاق افتاده است.

طبق اظهارات منتشر شده، اولین کسانی که با این صحنه مواجه شده و موفق به جمع کردن پول‌های شناور بر روی آب رودخانه شده‌اند کارگرانی بودند که به جمع آوری مصالح برای ساختمان‌ها اشتغال دارند؛ برخی از آن‌ها تاکنون نیم میلیون پزو معادل ۱۵۶ دلار پول جمع کرده‌اند.

جاری شدن رودخانه از اسکناس در کلمبیا !! , جالب و خواندنی

به نظر می‌رسد که ساکنین مجتمع‌های مسکونی فقیرنشین و کم درآمد مناطق شمالی «پاراگیتاس» و «بوکاریکا» بیش از همه از پیدایش اسکناس‌های شناور بر روی آب‌های این رودخانه کلمبیایی متنفع شده‌اند؛ این افراد از جریان آرام آب برای ورود به رودخانه و جمع آوری پول‌ها استفاده می‌کنند؛ البته جریان کم آب رودخانه نتیجه خشکسالی جدی و طولانی مدت در این منطقه است.

گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که پلیس کلمبیا در حال حاضر در اطراف رودخانه و جاهایی که مردم برای جمع آوری پول‌ها در آن‌جا جمع می‌شوند، مستقر شده است.طبق گزارش‌های دریافتی امکان دارد که پول‌ها از داخل کیسه‌های پول‌های به سرقت رفته توسط برخی دزدها که از دامنه کوه‌های اطراف رودخانه موسوم به طلا عبور می‌کرده‌اند، به بیرون افتاده و پس از بارش باران‌های اخیر و رانش زمین به داخل رودخانه ریخته شد باشند.

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

[pro_ad_display_adzone id=”6801″]

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 9 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …