پورتال خبری تفریحی

ساخت عروسك‌ های جاندار در استرلیا (عکس)

0 1

ساخت عروسك‌ های جاندار زیبا وحیرت آور (عکس)

یک مؤسسه عروسک سازی به نام “بیو جنریکا” واقع در استرالیا به تولید عروسك‌ های جاندار اقدام کرده که این عروسك، یك پستاندار عقیم‌ شده و به كمك علم مهندسی ژنتیك ساخته شده است. این عروسک زنده طوری ساخته شده كه امکان انجام دادن حركات محدودی همانند یك نوزاد داشته باشد به گونه‌ ای كه مدفوع بسیار مختصری داشته و به غذای كمی هم احتیاج دارد.

ساخت عروسك‌ های جاندار در استرلیا  (عکس) , جالب و خواندنی

عروسک های ژن پت که با قد حدود ۲۰ سانتیمتر و قطر۷ سانتیمتر به کمک علم مهندسی ژنتیک با ترکیب DNA های خرگوش، فسفر ستاره دریایی، شامپانزه ، عنکبوت و خوک خلق شده است . این عروسک های زنده پس از خروج از جعبه با یک شوک الکتریکی ظرف ۲۰ دقیقه بیدار شده ، چشم‌هایش را باز می‌کند و جالبتر اینکه می تواند صاحب خود را بشناسد.گفته می شود این عروسکها با توجه به دمای محیط و میزان رسیدگی به آن ازیک تا سه سال عمر می کند.

ساخت عروسك‌ های جاندار در استرلیا  (عکس) , جالب و خواندنی

ضربان قلب این عروسک های زنده بر روی صفحه LED قابل رویت است و بر روی جعبه این عروسک نوار شاخصی وجود دارد که نشان دهنده وضعیت این عروسک است. زمانی این عروسک ها بر روی قفسه های فروشگاه قرار دارند در حالت خواب زمستانی هستند. در هر بسته از این نوع عروسک ها یک بسته ویژه از مواد تغذیه و خواب نیز قرار داده شده است.

منبع : دوسبو

[pro_ad_display_adzone id=”6757″]

[pro_ad_display_adzone id=”9950″]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + دو =