پورتال خبری تفریحی

اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !

0 0

 

اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی ! , اخبار گوناگون

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: در ۷ سال آینده اینترنت رایگان برای كاربران در ایران  ارایه می‌شود.

به گزارش فارس، علی آبسالان در آستانه برگزاری چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك در جمع خبرنگاران در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد اظهار داشت: بعد از ارایه اینترنت رایگان نرخ بهای استفاده از خدمات اینترنت بر اساس سرویس‌های ارائه شده به كاربران محاسبه و دریافت می‌شود.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با بیان اینكه به دلیل وسعت و تنوع خدمات در یك شهر الكترونیكی و به روز شدن خدمات در این حوزه هیچ وقت نمی‌توان ادعا كرد كه ما یك شهر الكترونیكی كامل هستیم گفت: به همین منظور هیچگاه به معنای واقعی به مفهوم شهر الكترونیك نمی‌رسیم.

آبسالان با اشاره به اهمیت توسعه زیر ساخت‌ها در ارایه خدمات مطلوب اینترنتی اظهار داشت: بر این اساس تا پایان سال پهنای باند اینترنت در مشهد به ۱۵۰ “مگ پرسكنت ” افزایش می‌یابد.

رئیس ستاد چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك مشهد با بیان اینكه در مسیر توسعه فناوری نباید راه را اشتباه پیمود گفت: در این راستا و به منظور ارائه خدمات الكترونیكی دستگاه‌های نیازمند تغییر در فرایندهای اداری درون سازمانی خود هستند كه این امر مستلزم كسب آموزش و فرهنگ سازی است.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك ( اله‌سیت ۹۰) در مشهد اشاره كرد و افزود: این نمایشگاه با یك رویكرد ویژه در پی ایجاد هم‌افزایی خاص در میان مسئولان كشور است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =