صفحه اصلی اخبار اخبار گوناگون اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !

اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

 

اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی ! , اخبار گوناگون

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: در ۷ سال آینده اینترنت رایگان برای كاربران در ایران  ارایه می‌شود.

به گزارش فارس، علی آبسالان در آستانه برگزاری چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك در جمع خبرنگاران در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد اظهار داشت: بعد از ارایه اینترنت رایگان نرخ بهای استفاده از خدمات اینترنت بر اساس سرویس‌های ارائه شده به كاربران محاسبه و دریافت می‌شود.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با بیان اینكه به دلیل وسعت و تنوع خدمات در یك شهر الكترونیكی و به روز شدن خدمات در این حوزه هیچ وقت نمی‌توان ادعا كرد كه ما یك شهر الكترونیكی كامل هستیم گفت: به همین منظور هیچگاه به معنای واقعی به مفهوم شهر الكترونیك نمی‌رسیم.

آبسالان با اشاره به اهمیت توسعه زیر ساخت‌ها در ارایه خدمات مطلوب اینترنتی اظهار داشت: بر این اساس تا پایان سال پهنای باند اینترنت در مشهد به ۱۵۰ “مگ پرسكنت ” افزایش می‌یابد.

رئیس ستاد چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك مشهد با بیان اینكه در مسیر توسعه فناوری نباید راه را اشتباه پیمود گفت: در این راستا و به منظور ارائه خدمات الكترونیكی دستگاه‌های نیازمند تغییر در فرایندهای اداری درون سازمانی خود هستند كه این امر مستلزم كسب آموزش و فرهنگ سازی است.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الكترونیك ( اله‌سیت ۹۰) در مشهد اشاره كرد و افزود: این نمایشگاه با یك رویكرد ویژه در پی ایجاد هم‌افزایی خاص در میان مسئولان كشور است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار گوناگون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + ده =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…