صفحه اصلی اخبار بین الملل کودک ۴ ساله مصری به حبس ابد محکوم شد؟

کودک ۴ ساله مصری به حبس ابد محکوم شد؟

3 خواندن ثانیه
۰
0
4

کودک 4 ساله مصری به حبس ابد محکوم شد؟ , بین الملل

یک کودک چهار ساله مصری به جرم قتل چهار فرد در زمانی که تنها یک سال داشته، به حبس ابد محکوم شده است، حکمی که ناکارآمدی دستگاه قضایی این کشور را بیش از پیش آشکار می‌سازد.

 یک مشت دیوانه مصر را اداره می‌کنند

احمد منصور کارنی، کودک چهار ساله مصری به جرم چهار فقره قتل، هشت فقره تلاش برای قتل، خرابکاری در اموال دولتی و تهدید سربازان و افسران پلیس در یک دادگاه نظامی در قاهره به شکل غیابی محکوم شد. وی در زمان اعلام حکم در دادگاه حضور نداشت. این کودک مصری در میان ۱۱۵ متهم دیگری بود که به دلیل جرایم ارتکابی در اوایل سال ۲۰۱۴ در استان الفیوم واقع در ۷۰ کیلومتری جنوب قاهره حبس ابد گرفتند. با این حال وکیل مدافع احمد منصور می‌گوید که نام موکلش اشتباها وارد لیست مجرمان شده است.

وی می‌گوید که گواهی تولد احمد منصور که متولد سپتامبر ۲۰۱۲ است، به قاضی ارائه نشده است. این وکیل گفت: گواهی تولد احمد منصور کارنی پس از آن ارائه شد که نیروهای امنیت کشور نام وی را در لیست متهمان وارد کردند اما سپس پرونده به دادگاه نظامی تحویل شد و این کودک به صورت غیابی حبس ابد گرفت. این نشان می‌دهد که قاضی پرونده را مطالعه نکرده است.

مصر از سال ۲۰۱۳ توسط نظامیان و تحت سلطه ژنرال عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهوری مصر و فرمانده پیشین نیروهای مسلح هدایت می‌شود. یکی دیگر از وکلای مصری می‌گوید: این پرونده نشان می‌دهد که عدالت در مصر دیگر دست یافتنی نیست و هیچ عدالتی در مصر وجود ندارد. مدت‌ها پیش منطق از بین رفت و مصر دیوانه شد. یک مشت دیوانه مصر را اداره می‌کنند.

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در بین الملل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …