صفحه اصلی اخبار اخبار گوناگون چند شیشه عسل فرودگاه آمریکا را تعطیل کرد!!

چند شیشه عسل فرودگاه آمریکا را تعطیل کرد!!

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

چند شیشه عسل فرودگاه آمریکا را تعطیل کرد!! , اخبار گوناگون

چند شیشه عسل فرودگاه آمریکا را تعطیل کرد!!

چندی پیش در خبرها آمده بود که آمریکا نصب اسکنر تمام بدن را در فرودگاه های خود اجباری کرده است، ولی گویا این تدابیر امنیتی شدید آنچنان که از اسمشان بر می آید کار ساز نبوده اند و مقداری عسل ساده، یکی از فرودگاه های آمریکا را ساعت ها به تعطیلی کشانده است.
به گزارش فردا و به نقل از سی ان ان؛ پلیس ایالت کالیفرنیا اعلام کرد ماده مشکوکی که باعث تعطیلی یکی از فرودگاههای این ایالت در روز پنجم ژانویه و تخلیه مسافران آن شده بود، فقط کمی عسل معمولی بوده است.
ماجرا از این قرار است که دو تن از ماموران امنیتی فرودگاه به محتویات ساک یکی از مسافران مشکوک می شوند و ادعا می کنند که ماده خطرناکی در اثاثیه وی کشف کرده اند. بدنبال این قضیه، دستور تخلیه مسافران فرودگاه صادر شده و فرودگاه به مدت چند ساعت تعطیل می شود.
صاحب ساک به پلیس می‌گوید که فقط چند ظرف عسل همراه خود دارد ولی در کمال تعجب وقتی ماموران پلیس درب ظرفها را باز می کنند، دچار حالت تهوع می شوند . این مساله شک پلیس را دو چندان می کند.
آزمایشات اولیه حاکی از وجود ترکیبات خطرناک تی.ان.تی در محتویات این ظرف ها بوده است ولی پس از تحقیقات فراوان و چند ساعت معطلی مسافران بیچاره، پلیس اعلام می کند که هیچ ماده خطرناکی در کار نبوده است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار گوناگون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …