صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی رنگ‌ها، احساس شما را به بازی می‌گیرند

رنگ‌ها، احساس شما را به بازی می‌گیرند

0 خواندن ثانیه
۱
0
3

همه‌ی ما از حضور در طبیعت لذت می‌بریم. هر چند شاید همان چند دقیقه پیاده‌روی کوتاه زیر سایه‌سار درختان، سهم اندک ما از افسون طبیعت باشد. اما آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید چه چیز شما را این گونه مجذوب زیبایی طبیعت می‌کند، به طوری که گاه دوست دارید دقایقی در سکوت به تماشای پیرامون خود بنشینید؟

 

بی شک طبیعت سمبل تمامی زیبایی‌ها است. جایی که همه چیز رنگ و نشانی از نشاط، شادابی و سرزندگی دارد. جایی که روح زندگی به زیبایی هر چه تمام جریان داشته و دستان سحرانگیز مادر طبیعت، آلام و دردها را بی هیچ چشم‌داشتی از تن و جان می‌زداید. طبیعت خالص است و هر چه در آن می‌بینیم، این خلوص را باز می‌تاباند. رنگ‌ها نیز در طبیعت جلوه و جادویی دیگر می‌یابند.

رنگ‌ها، احساس شما را به بازی می‌گیرند , جالب و خواندنی

هر چند این روزها به لطف ابزارهای گوناگون، رنگ‌ها نیز در تصاویر، درخشش و زیبایی دیگری یافته‌اند، اما نمی‌توان منکر جلوه و شکوه بی بدیل آنها در قلب طبیعت بود. کافی است به سبزی برگ‌های باران خورده، درخشش گلبرگ‌های لطیف گل و آبی دلنواز آسمان نگاه کنیم. بله، شاید تنها باید به عمق آب‌های فیروزه‌ای رنگ، به رنگ زرگون خوشه‌های گندم، به فلس‌های هزار رنگ ماهی، به بوم پر از نقش و نگار بال پروانه و هزاران حیات کوچک و بزرگ اطراف‌مان، کمی دقیق‌تر بنگریم.

رنگ‌ها، احساس شما را به بازی می‌گیرند , جالب و خواندنی

شاید بیش از هر چیز دیگری، این رنگ‌ها هستند که شما را مفتون و شیفته‌ی خود می‌کنند. رنگ‌هایی که احساسات نهفته در اعماق قلب‌تان را به غلیان درآورده و شما را مات و مبهوت جذابیت انکار ناپذیر خود می‌کنند. طبیعت شاید هر چند ماه یکبار رنگ عوض کند، شاید جامه‌ی قدیمی خود را به کناری انداخته و لباسی نو به تن کند، اما هنوز هم مقتدرانه، قلب، احساس و چشمان زیبا پسند شما را در تملک خود خواهد داشت. مهم نیست به سپیدی برف می‌نگرید یا به سبزی باشکوه جنگل ، شما هنوز هم در دامی زیبا اسیرید که پروانه‌ی وجودتان را به پرواز وامی‌دارد.

رنگ‌ها، احساس شما را به بازی می‌گیرند , جالب و خواندنی

منبع:  وب سایت زومیت

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

۱ نظر

  1. سحر

    ۱۳۹۴-۰۵-۰۵ at ۱۴:۳۵

    خیلی زیبا بود

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید فرهبد به نام تبریک میگم

دانلود آهنگ جدید فرهبد به نام تبریک میگم ترانه و موزیک: آرش ای پی , تنظیم: مسعود جهانی Dow…