صفحه اصلی فرهنگ وهنر اخبار سینما فروش میلیاردی فیلم من سالوادور نیستم

فروش میلیاردی فیلم من سالوادور نیستم

0 خواندن ثانیه
۰
0
2

فروش میلیاردی فیلم من سالوادور نیستم , اخبار سینما

درحالی که کمتر کسی با توجه به اکران فیلم های موفق جشنواره فیلم فجر, انتظار زیادی از فیلم من سالوادور نیستم, نداشت, اما این فیلم همچنان خوب می فروشد!

 

آمار فروش من سالوادور نیستم

‘ من سالوادور نیستم ‘ که از اوایل اسفندماه و در زمانی روی پرده رفت که کمتر پخش کننده ای جرأت اکران فیلم داشت، از همان روزهای آغازین فروش فوق العاده ای داشت و این فروش همچنان ادامه دارد تا جایی که بعد از گذشت یک ماه از اکران این فیلم، رقم فروش ۵ میلیارد را رد کرد.

استقبال از ‘فیلم من سالوادور نیستم ‘ علاوه بر تهران در شهرستانها هم ادامه دارد و بسیاری از سینماهای شهرهای دور از پایتخت نیز این فیلم را در برنامه اکران خود قرار داده اند.
اولین جمعه سال جدید نه  فقط تعدادی از پردیس های سینمایی تهران برای من سالوادور نیستم،  سانس فوق العاده گذاشتند که فروش فیلم در شهرستانها هم فوق العاده بود.

من سالوادور نیستم،  در روز جمعه در مشهد ۴۵ میلیون تومان، در کرج ۴۰ میلیون تومان، در اصفهان ۲۵ میلیون تومان، در شیراز ۲۵ میلیون تومان و در ساری ۱۰ میلیون تومان فروش داشته است.
این فروش بی سابقه بخصوص در شهرستانها و تقاضای بالای سینماداران شهرستانها برای اکران این فیلم پیش بینی امتداد اکران اثر حداقل تا یک ماه آینده را می دهد.

“من سالوادور نیستم” ساخته منوچهر هادی با پخش رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی در تهران و شهرستانها روی پرده است

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار سینما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…