صفحه اصلی اخبار حوادث قتل عمو برای انتقامگیری

قتل عمو برای انتقامگیری

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

قتل عمو برای انتقامگیری , حوادث

مردی که در جریان اختلاف با عمویش نقشه قتل او را طراحی و اجرا کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش جام جم، ساعت ۲۱ ششم مرداد امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از تیراندازی در یکی از خیابان های کمالان شهرستان علی آباد خبر داد.

ماموران با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند مرد میانسالی با شلیک گلوله زخمی شده است که وی را به بیمارستان منتقل کردند، اما او ساعاتی بعد بر اثر شدت خونریزی تسلیم مرگ شد.

همزمان با شروع تحقیقات، کارآگاهان جنایی از طریق کارشناسان اسلحه شناسی مرکز بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی مطلع شدند گلوله ای که این مرد با آن کشته شده و پوکه به جا مانده در محل جنایت مربوط به یک سلاح شکاری است. در این مرحله از تحقیقات و با شناسایی هویت مقتول، با تحقیق از خانواده اش مشخص شد از مدت ها پیش میان مقتول و برادرش و نیز فرزندان این دو خانواده اختلاف بوده و درگیری هایشان همچنان ادامه داشته است.

در ادامه ماموران با تحقیق از شاهدان جنایت متوجه شدند آنها برادرزاده مقتول را ساعاتی پیش از جنایت همراه جوان دیگری در حالی که سلاحی به دست داشته در اطراف خانه مقتول دیده اند. پس از تیراندازی نیز اهالی دو مرد جوان را دیده اند که با یک دستگاه موتورسیکلت سراسیمه از محل فرار کردند. همین سرنخ ها کافی بود تا کارآگاهان جنایی مطمئن شوند برادرزاده مقتول در این جنایت نقش دارد. بنابراین برای دستگیری وی با هماهنگی قضایی به خانه اش اعزام شدند، اما اوآنجا نبود؛ به همین دلیل مخفیگاه های احتمالی متهم فراری به طور نامحسوس زیر نظر گرفته شد تا این که دو روز پیش او دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

متهم با اعتراف به قتل، عمویش، گفت: برادرم به اتهام شرارت چندی پیش توسط پلیس دستگیر و زندانی شده بود. گمان می کردم عمویم در ماجرای لو رفتن مخفیگاه برادرم نقش دارد. بنابراین از او کینه به دل گرفتم و به دنبال فرصتی برای انتقام بودم تا این که نقشه قتل، عمویم را طراحی و شب جنایت سلاحی را تهیه کردم و از دوستم خواستم مرا به خانه عمویم برساند. در کوچه عمویم را دیدم و با هم درگیر شدیم و در پی شدت گرفتن درگیری با سلاحی که داشتم او را هدف قرار داده و متواری شدم. با اطلاع از مرگ وی، زندگی پنهانی ام شروع شد. همدستم فقط مرا به محل جنایت رساند و در قتل نقشی نداشت.

با اعتراف متهم به قتل، او با قرار قانونی روانه زندان شد. در ادامه تحقیقات پلیسی همدست وی نیز دستگیر شد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار Download New Song By Hamid Hiraad Called Yar دانلود…