خانه >> اخبار >> سیاسی >> شرط اژه‌ای برای صدور اجازه دیدار با زنجانی
. .

شرط اژه‌ای برای صدور اجازه دیدار با زنجانی

شرط اژه‌ای برای صدور اجازه دیدار با زنجانی , سیاسی

رئیس کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی در مجلس گفت: لزومی نمی‌بینیم در جلسه با آقای محسنی اژه‌ای شرکت کنیم و یک نه محترمانه و بزرگ دیگر بشنویم. چراکه این اتفاق در شان نمایندگان مجلس نیست.

با اعلام منتفی شدن ملاقات ۴ نماینده مجلس با بابک زنجانی، اعلام کرد: در نامه‌ای که پیش از این به آقای محسنی اژه‌ای ارسال کردیم، قید شده‌ بود بنابر بندهای ۷۴، ۷۶ و ۸۶ قانون اساسی، خواستار دیدار با بابک زنجانی هستیم٬ اما سخنگوی قوه قضاییه اصرار داشت، ابتدا باید حتماً با ایشان دیدار کنیم.

وی افزود: باتوجه به اینکه بررسی پرونده بابک زنجانی، در بدو امر در کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد و در پی رسیدگی نمایندگان در این کمیسیون، موجبات دستگیری بابک زنجانی، فراهم شد.

سلطانی اضافه کرد: متاسفانه سخنگوی قوه قضاییه بی‌توجه به این مهم، شرط برای ما شرط گذاشته‌اند که ما ابتدا در جلسه‌ای نکات و صحبت‌هایی که قصد داریم با بابک زنجانی، مطرح کنیم را به ایشان بگوییم و سپس در صورت صلاحدید ایشان با بابک زنجانی دیدار کنیم که این مسئله در حکم نوعی نه محترمانه به نمایندگان مجلس است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: متاسفانه عزیزان قوه قضاییه توجهی به حقوق نمایندگان مردم ندارند و علیرغم اینکه ۳ بار از ایشان برای حضور درجلسات دعوت شده، حتی نماینده‌ای هم به‌جای خودشان نفرستادند.

سلطانی در پایان تصریح کرد: با توجه به این شرایط ما لزومی نمی‌بینیم در جلسه با آقای اژه‌ای شرکت کنیم و یک «نه» محترمانه و بزرگ دیگر بشنویم٬ چراکه این اتفاق در شان نمایندگان مجلس نیست.

اخبار سیاسی – ایلنا

loading...
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

اشک های بابک زنجانی در جلسه دادگاه + عکس

اشک های بابک زنجانی در جلسه دادگاه بیست و یکمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

*