صفحه اصلی فرهنگ وهنر سینمای جهان فروش فوق العاده فیلم «کتاب جنگل » در آمریکا

فروش فوق العاده فیلم «کتاب جنگل » در آمریکا

0 خواندن ثانیه
۰
0
5

فروش فوق العاده فیلم «کتاب جنگل » در آمریکا , سینمای جهان

 جدول گیشه آمریکا در هفته گذشته

 

نسخه زنده و دوباره سازی شده « کتاب جنگل » در دومین هفته نمایش عمومی خود در آمریکای شمالی، با فروشی ۶۱ میلیون دلاری صدر نشین جدول هفتگی گیشه نمایش شد.

به گزارش آریاهوم ، محصول جدید کمپانی والت دیزنی در ۱۰ روز اول نمایش خود در سه هزار و پانصد سینمای آمریکا و کانادا، به فروش کلی ۱۹۱ میلیون دلار دست پیدا کرد.

موفقیت بالای «کتاب جنگل» در حالی نصیب تهیه کنندگانش می شود، که این هفته فیلم جدید «شکارچی: جنگ زمستانی» هم به روی پرده سینماها رفت.

این اکشن ماجراجویانه کمپانی یونیورسال، با فروشی ۲۰ میلیون دلاری در ردیف دوم جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی قرار گرفت.

فاصله ۴۱ میلیون دلاری فیلم والت دیزنی از محصول جدید یونیورسال، نشان از موفقیت کلان «کتاب جنگل» و محبوبیت آن در بین عموم تماشاگران دارد.

«شکارچی: جنگ زمستانی» را سدریک نیکلاس ترویان کارگردانی کرده و کریس همسورث، شارلیز ترون و امیلی بلانت بازیگران آن هستند.

قسمت دوم کمدی جوان پسند «آرایشگر» با فروش ۱۰ میلیون دلاری خود، ردیف سوم جدول گیشه را به خود اختصاص داد. فروش دو هفته ای فیلم، به ۳۶ میلیون دلار رسیده است.

انیمیشن کمدی و خانوادگی «زوتوپیا» با فروشی بالای شش و نیم میلیون دلار، ردیف چهارم جدول را اشغال کرد. فروش کلی این محصول کمپانی والت دیزنی، هم اکنون به ۳۱۷ میلیون دلار رسیده است.

به گزارش نشریه اسکرین اینترنشنال، «کتاب جنگل» هفته قبل هم با یک افتتاحیه بالای ۱۰۳ میلیون دلاری توانست در صدر جدول هفتگی فروش فیلم ها در آمریکای شمالی قرار گیرد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سینمای جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …