پورتال خبری تفریحی

عرضه اوراق اجاره رایتل با سود روز شمار ۲۱ درصد

0 0

صبح امروز ۲ هزار میلیارد ریال  اوراق اجاره رایتل با سود روز شمار ۲۱ درصد ارایه شد.

عرضه اوراق اجاره رایتل با سود روز شمار 21 درصد , اقتصادی

اوراق اجاره رایتل

به گزارش روابط عمومی رایتل، صبح امروز و با حضور مهندس سید مجید صدری مدیرعامل رایتل، دکتر قالیباف اصل مدیرعامل بورس، نمایندگان شرکت تامین سرمایه امین و جمعی از معاونین شرکت رایتل و سازمان بورس تهران ۲ هزار میلیارد ریال اوراق اجاره رایتل با سود روز شمار ۲۱ درصد با قابلیت معامله در بورس و معاف از مالیات عرضه شد.

گفتنی است این اوراق چهارساله، قابل معامله در بورس و معاف از مالیات است و طی یک مرحله عرضه خواهد شد.

شایان ذکر است قیمت اسمی اوراق رایتل یک میلیون ریال و با نرخ ۲۱ درصد بوده و سود آن به صورت ماهانه پرداخت میشود. همچنین معاملات ثانویه این اوراق از طریق شبکه کارگزاران مورد تایید سازمان بورس و بر اساس ضوابط حداکثر ۱۰ روز کاری پس از پایان عرضه اولیه صورت می گیرد.

گفتنی است هدف از عرضه اوراق اجاره رایتل تامین منابع لازم جهت انجام طرح های توسعه و خرید تجهیزات به منظور توسعه هر چه بیشتر شبکه رایتل است.

عرضه اوراق اجاره رایتل با سود روز شمار 21 درصد , اقتصادی

نکته قابل توجه اینکه اوراق ارایه شده با توجه به استقبال خوب خریداران در کسری از ثانیه به فروش رسید.

لازم به ذکر است مدیرعامل رایتل در حاشیه این مراسم و در پاسخ به خبرنگار بورس مبنی بر دلیل واگذاری این اوراق گفت: همانگونه که اطلاع دارید مطابق دستورات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و سیاستهای دولت محترم، تمام ارکان اقتصادی کشور در راستای منافع ملی و اهداف راهبردی تعیین شده مشغول فعالیت هستند. تمرکز فعالیتهای تامین منابع مالی در بازار سرمایه و بورس و اوراق بهادار موجب تقویت اقتصاد ملی و هدفمندسازی جریانهای نقدینگی در کشور  خواهد شد.

صدری در ادامه گفت: سیاستهای اخیر دولت مبنی بر خروج از وضعیت رکورد- تورمی و کنترل نرخ تورم به منظور بهبود معیشت افراد اجتماع و تقویت اقتصاد داخلی جهت ارتباط با بازار تجارت بینالمللی سرلوحه فعالیتهای تجاری تمامی بنگاههای اقتصادی قرار گرفته و بالطبع شرکت خدمات ارتباطی رایتل از این قاعده مستثنی نیست.

وی با اشاره به اینکه شرکت خدمات ارتباطی رایتل از جمله شرکتهای سازمان تامین اجتماعی است که در زمینه اپراتوری به منظور ارایه خدمات نوین ارتباطی تشکیل و در حال اجرای طرح توسعه زیرساختهای مخابراتی کشور است عنوان کرد: در این میان مطابق استراتژیهای تعیین شده از سوی مدیران عالی شرکت و با عنایت به بازدهی طرحهای مخابراتی، شرکت اقدام به انتشار اوراق صکوک (اوراق قرضه اسلامی) جهت تامین منابع مالی نموده است.

عرضه اوراق اجاره رایتل با سود روز شمار 21 درصد , اقتصادی

صدری متذکر شد: با انتشار اوراق صکوک علاوه بر مشارکت عموم در پروژه طرح توسعه با پشتوانه داراییهای شرکت، ضمن پرداخت سود ثابت ماهیانه به هدفمندسازی نقدینگی در کشور و تقویت هر چه بیشتر بازار سرمایه برای حضور در بازارهای بین المللی نیز کمک شایانی میشود. در  مجموع این واگذاری در راستای توسعه هر چه بیشتر و سریعتر خدمات رایتل صورت گرفته است و این اپراتور در تلاش است تا پاسخگوی اعتماد مشترکانش بوده و همواره بهترین خدمات را با پایینترین قیمت در اختیارشان قرار دهد.

 

منبع : رایتل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 20 =