صفحه اصلی سبک زندگی روانشناسی ۷ عادت که در ۷ دقیقه زندگی‌تان را ۷ برابر شاد می‌کند

۷ عادت که در ۷ دقیقه زندگی‌تان را ۷ برابر شاد می‌کند

34 خواندن ثانیه
۰
0
0

7 عادت که در 7 دقیقه زندگی‌تان را 7 برابر شاد می‌کند , روانشناسی

۷ عادت که در ۷ دقیقه زندگی‌تان را ۷ برابر شاد می‌کند

 

شاد زیستن و آرامش یادگرفتنی است تنها کافی است با به کارگیری برخی راهکارها آن‌ها را در خود بپرورانید و لذت ببرید.
منظم و مرتب انجام دادن برخی کارها سبب عادت به انجام آن‌ها می‌شود و می‌تواند به زندگی روح و جلا ببخشد. برخی کارهای بسیار کوتاه به طور ناخودآگاه تاثیرهای مثبتی بر روح و جسم افراد بر جای می‌گذارد و احساس شادی، رضایت از زندگی، اعتماد به نفس، خودباوری، موفقیت و سلامتی روحی و روانی را افزایش می‌دهد.

می‌توان با عادت به انجام برخی کارهای بسیار ساده و در عین حال موثر در شادمانی و آرامش روزهای بهتری را به خود و دیگران هدیه داد. در اینجا به ۷ کاری اشاره می‌کنیم که تنها ۷ دقیقه وقت شما را می‌گیرند و احساس بهتری نسبت به خود و زندگی‌ ایجاد می‌کنند.

این هفت کار در کل به طور روزانه تنها ۴۹ دقیقه وقت شما را می‌گیرد که می‌توانید آن ها را در طول روز تقسیم کنید؛ انجام این کارها پس از مدتی شما را به آرامش و شادمانی واقعی می‌رساند.

۱-هر روز حتی به مدت ۷ دقیقه ورزش کنید. لازم نیست در این مدت کوتاه فعالیت سختی انجام دهید همین که از پله‌ها بالا و پایین بروید یا پیاده‌روی کنید و کمی به بدنتان حرکت دهید کافی است.

۲-هر روز ۷ دقیقه به خود، موفقیت‌ها، دستاوردها، خانواده، دوستان و موارد خوشایند فکر کنید و در پایان ۷ دقیقه نگاهی اجمالی به نقطه ضعف‌ها و نکات منفی زندگی‌تان بیندازید و برای بهبود آن‌ها چاره‌ بیندیشید.

۳-هر روز ۷ دقیقه از خالق خود به علت حس خوب ، سلامتی، آرامش و همه نکات مثبت زندگی و جهان اطرافتان قدردانی کنید.

۴-هر روز ۷ دقیقه را به کمک کردن به دیگران اختصاص دهید. لازم نیست این کمک مالی باشد، می‌توانید پای درد و دل دیگران بنشینید، برایشان هدیه بخرید، نکته‌ای مثبت به آن‌ها آموزش دهید یا به هر روشی کمکشان کنید.

۵-هر روز ۷ دقیقه را به بررسی کارهای عقب افتاده و نگران‌کننده اختصاص دهید و برای انجام آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

۶-هر روز ۷ دقیقه به کار مورد علاقه خود بپردازید؛ به عنوان مثال موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید، تصاویر خوشایندی زندگی‌ یا عزیزانتان را تماشا کنید، به یادداشتی مورد علاقه نگاه بیندازید یا هر کار دیگری که حس خوبی به شما می‌دهد.

۷-هر روز ۷ دقیقه به صحبت و تبادل نظر با عزیزانتان بپردازید، می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید، پیام بدهید، گل بفرستید یا به صحبت کردن با آن‌ها بپردازید.

[pro_ad_display_adzone id=”9947″]

.

[pro_ad_display_adzone id=”6801″]

 

منبع: Healthy Life Vision

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در روانشناسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار Download New Song By Hamid Hiraad Called Yar دانلود…