خانه >> سرگرمی >> علمی ودانستنی ها >> ادعای یک پزشک: رکورد پیرترین فرد زنده بزودی خواهد شکست!!
. .

ادعای یک پزشک: رکورد پیرترین فرد زنده بزودی خواهد شکست!!

ادعای یک پزشک: رکورد پیرترین فرد زنده بزودی خواهد شکست!! , علمی ودانستنی ها

 رکورد پیرترین فرد زنده بزودی خواهد شکست!!

 

پزشکی که همه عمر خود را صرف تحقیق در مورد زندگی ابدی و جاودانگی کرده است، مدعی شده که رکورد پیرترین فرد زنده بزودی خواهد شکست و شخصی وجود دارد که تا ۱۰۰۰ سال عمر خواهد کرد! دکتر اوبری دی گری عقیده دارد، افرادی که در حال حاضر به دنیا آمده‌اند با تحقیقاتی که در زمینه انجام «اصلاح عوارض پیری» در حال انجام است می‌توانند تا قرن‌ها زندگی کنند.

او امیدوار است که در نهایت بتواند درمانی پیشگیرانه ابداع کند که انسان بتواند از طریق اصلاح ژنی مداوم ۱۰۰۰ سال و بلکه بیشتر زندگی کند. دکتر دی‌گری که در سال ۱۹۸۵ از دانشگاه کمبریج فارغ‌التحصیل شده ادعا می‌کند اولین دانشمندی است که به جای تحقیق برای کند کردن روند پیری در پی جلوگیری کامل از پیر شدن است. در واقع موضوع مورد مطالعه وی هیچگاه مورد تحقیق دیگران نبوده است.

وی پیری را مهمترین مشکل انسان می‌داند و در تلاش برای رفع آن است. البته تئوری وی چندان مورد قبول دیگر محققان قرار نگرفته است. او معتقد است بدن انسان مثل یک ماشین یا هواپیما داری قطعات متحرک بوده و آسیب‌های وارد شده بر بدن در طول زندگی بعنوان عواقب زندگی طبیعی است.

دکتر دی‌گری موسس بنیاد SENS است که هدف آن ساخت داروهایی برای اصلاح آسیب‌های مختلف در مقاطع زمانی خاص است. این داروها قرار است درمانی احیا کننده ایجاد کند که آسیب‌های سلولی و مولکولی بدن انسان را حذف، اصلاح یا جایگزین کند.

 

منبع :روجان

[pro_ad_display_adzone id=”6145″]

[ad id=”19757″]

loading...
کانال تلگرام آریاهوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

*