عکس پروفایل جدید

فیس‌لیفت مرسدس بنز S کلاس +عکس

0 0

 فیس‌لیفت مرسدس بنز S کلاس

 
نسل جدید مرسدس بنز S کلاس با کد W222 در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و تاکنون بدون هیچ تغییری در حال تولید بوده است؛ اما اخیراً نمونه‌های اولیه‌ای با پوشش حداقلی از فیس لیفت این خودرو رؤیت شده است.
وب سایت پدال – : نسل جدید مرسدس بنز S کلاس با کد W222 در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و تاکنون بدون هیچ تغییری در حال تولید بوده است؛ اما اخیراً نمونه‌های اولیه‌ای با پوشش حداقلی از فیس لیفت این خودرو رؤیت شده است؛ البته این لزوماً بدین معنا نیست که مرسدس بنز تغییرات زیادی را در سدان پرچم‌دار خود اعمال کرده باشد؛ زیرا آن‌گونه که از تصاویر مشخص است، در این فیس لیفت تغییراتی جزئی در گرافیک داخلی چراغ‌ها و همین‌طور سپرها ایجادشده است و رینگ‌های آلیاژی جدید و رنگ‌های متنوع‌تری نیز برای آن قابل سفارش خواهد بود.

فیس‌لیفت مرسدس بنز S کلاس +عکس , اتومبیل ها

اگرچه تغییرات ظاهری این خودرو بسیار کم و جزئی است اما انتظار می‌رود به لیست موتورهای آن یک عضو جدید اضافه شود. این موتورِ جدید، نمونه‌ای ۶ سیلندر دیزل موسوم به OM656 بوده که ۳۴۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. S کلاس جدید با این پیشرانه برای رقابت مستقیم با ب ام و ۷۵۰d XDrive به بازار خواهد آمد که مجهز به موتور جدید ۳ لیتری با ۴ توربوشارژ بوده و قدرتی معادل ۴۰۰ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۷۶۰ نیوتن متر دارد.

فیس‌لیفت مرسدس بنز S کلاس +عکس , اتومبیل ها

از به‌روزرسانی‌های دیگر S کلاس جدید می‌توان به سیستم فرمان جدید، مجموعه‌ای از صفحه‌نمایش‌های بزرگ‌تر، آپدیت به آخرین ورژن سیستم ارتباطی-سرگرمی، آپدیت کنترلر صفحه‌نمایش لمسی و استفاده از تکنولوژی هدایت نیمه‌خودکار جدید اشاره کرد.

فیس‌لیفت مرسدس بنز S کلاس +عکس , اتومبیل ها

فیس‌لیفت مرسدس بنز S کلاس +عکس , اتومبیل ها

گزارش‌ها نشان می‌دهد که S کلاس جدید در مارس ۲۰۱۷ (اسفند ۱۳۹۵) معرفی‌شده و در آگوست همان سال راهی نمایندگی‌های فروش مرسدس بنز خواهد شد.

[pro_ad_display_adzone id=”17476″]

[ad id=”19757″]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − هشت =