خانه >> ورزش >> اخبار ورزشی >> برنامه کامل مرحله گروهی لیگ‌ قهرمانان اروپا
. .

برنامه کامل مرحله گروهی لیگ‌ قهرمانان اروپا

برنامه کامل مرحله گروهی لیگ‌ قهرمانان اروپا , اخبار ورزشی

پس از انجام قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ‌ قهرمانان اروپا ، برنامه کامل این مرحله فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ معتبرترین رقابت باشگاهی دنیا به اطلاع عموم رسید.
خبرگزاری تسنیم: برنامه اعلام شده از سوی یوفا برای مرحله گروهی فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵  لیگ‌ قهرمانان اروپا نشان داد کاسیاس، دروازه‌بان پورتو برای انتقام از مورینیو، سرمربی چلسی باید تا روز ۷ مهرماه  صبر کند.

برنامه کامل مرحله گروهی این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

هفته اول

سه‌شنبه ۲۴ شهریور

گروه اول: پاری‌سن‌ژرمن- مالمو، رئال‌مادرید- شاختار

گروه دوم:ولفسبورگ- زسکامسکو، آیندهوون- منچستریونایتد

گروه سوم: گالاتاسرای- اتلتیکومادرید، بنفیکا- آستانا

گروه چهارم: منچسترسیتی- یوونتوس، سویا- مونشن‌گلادباخ

چهارشنبه ۲۵ شهریور

گروه پنجم: لورکوزن- باته، رم- بارسلونا

گروه ششم: دیناموزاگرب- آرسنال، المپیاکوس- بایرن‌مونیخ

گروه هفتم: دیناموکیف- پورتو، چلسی- مکابی

گروه هشتم: والنسیا- زنیت، خنت- لیون

هفته دوم

سه‌شنبه ۷ مهر

گروه پنجم: بارسلونا- لورکوزن، باته- رم

گروه ششم: بایرن‌مونیخ- دیناموزاگرب، آرسنال- المپیاکوس

گروه هفتم:مکابی- دیناموزاگرب، پورتو- چلسی

گروه هشتم: لیون- والنسیا، زنیت- خنت

چهارشنبه ۸ مهر

گروه اول: شاختار- پاری‌سن‌ژرمن، مالمو- رئال‌مادرید

گروه دوم: منچستریونایتد- ولفسبورگ، زسکامسکو- آیندهوون

گروه سوم: آستانا- گالاتاسرای، اتلتیکومادرید- بنفیکا

گروه چهارم: گلادباخ- منچسترسیتی، یوونتوس- سویا

هفته سوم

سه‌شنبه ۲۸ مهر

گروه پنجم : باته- بارسلونا، لورکوزن- رم

گروه ششم: آرسنال- بایرن‌مونیخ، دیناموزاگرب- المپیاکوس

گروه هفتم: پورتو- مکابی، دیناموزاگرب- چلسی

گروه هشتم: زنیت- لیون، والنسیا- خنت

چهارشنبه ۲۹ مهر

گروه اول: شاختار- مالمو، پاری‌سن‌ژرمن- رئال‌مادرید

گروه دوم: زسکامسکو- منچستریونایتد، ولفسبورگ- آیندهوون

گروه سوم: اتلتیکومادرید- آستا، گالاتاسرای- بنفیکا

گروه چهارم: یوونتوس- گلادباخ- منچسترسیتی- سویا

هفته چهارم

چهارشنبه ۱۴ آبان

گروه پنجم : بارسلونا- باته،رم- لورکوزن

گروه ششم:بایرن‌مونیخ آرسنال،المپیاکوس- دیناموزاگرب

گروه هفتم:مکابی پورتو، چلسی- دیناموزاگرب

گروه هشتم: لیون- زنیت، خنت- والنسیا

سه‌شنبه ۱۳ آبان

گروه اول:مالمو- شاختار، رئال‌مادرید پاری‌سن‌ژرمن

گروه دوم:منچستریونایتد- زسکامسکو، آیندهوون-  ولفسبورگ

گروه سوم: آستانا- اتلتیکومادرید،بنفیکا- گالاتاسرای

گروه چهارم:گلادباخ-  یوونتوس، سویا- منچسترسیتی

هفته پنجم

سه‌شنبه ۳ آذر

گروه پنجم:باته-  لورکوزن، بارسلونا- رم

گروه ششم: آرسنال-  دیناموزاگرب، بایرن‌مونیخ- المپیاکوس

گروه هفتم:پورتو-  دیناموکیف، مکابی- چلسی

گروه هشتم:زنیت- والنسیا، لیون- خنت

چهارشنبه ۴ آذر

گروه اول: مالمو- پاری‌سن‌ژرمن، شاختار- رئال‌مادرید

گروه دوم:زسکامسکو- ولفسبورگ،منچستریونایتد- آیندهوون

گروه سوم: اتلتیکومادرید- گالاتاسرای،آستانا- بنفیکا

گروه چهارم: یوونتوس- منچسترسیتی،گلادباخ- سویا

هفته ششم

سه‌شنبه ۱۷ آذر

گروه اول:پاری‌سن‌ژرمن-  شاختار،رئال‌مادرید- مالمو

گروه دوم:ولفسبورگ- منچستریونایتد،آیندهوون- زسکامسکو

گروه سوم:گالاتاسرای- آستانا، بنفیکا- اتلتیکومادرید

گروه چهارم:منچسترسیتی- گلادباخ، سویا- یوونتوس

چهارشنبه ۱۸ آذر

گروه پنجم:لورکوزن-  بارسلونا، رم- باته

گروه ششم: دیناموزاگرب- بایرن‌مونیخ، المپیاکوس- آرسنال

گروه هفتم:دیناموزاگرب- مکابی،چلسی-  پورتو

گروه هشتم: والنسیا- لیون، خنت- زنیت

loading...
کانال تلگرام آریاهوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

*