صفحه اصلی ورزش اخبار ورزشی جسد استقلالی سرشناس در لندن روی زمین مانده است!

جسد استقلالی سرشناس در لندن روی زمین مانده است!

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

جسد استقلالی سرشناس در لندن روی زمین مانده است! , اخبار ورزشی

موسس باشگاه استقلال (تاج سابق) در شهر لندن در گذشت.
پرویز خسروانی موسس باشگاه دوچرخه سواران که بعدها به نام تاج ثبت شد  حدود دو هفته پیش و براثر کهولت سن در کشور انگلیس چشم از جهان فرو بست.
براساس این گزارش  خسروانی که در سال ۱۳۴۷ اساسنامه باشگاه تاج، استقلال فعلی را به شماره ثبت ۸۷۷ در اداره ثبت شرکت ها به عنوان یک موسسه عام المنفعه به ثبترسانده بود، در شرایطی دار فانی را وداع گفت که حتی هزینه کفن و دفن خود را هم نداشت.
براین اساس و طبق اخباری که سیدکاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در اختیار کاپ، قرار داد پرویز خسروانی برای کفن و دفن در شهر لندن نیاز به مبلغی در حدود ۲۰هزار پوند داشته که به دلیل عدم دسترسی به دارایی هایش در ایران اطرافیانش با خانواده رژیم پهلوی تماس گرفته و قصد داشته اند از این طریق مشکل مالی آن مرحوم را برطرف کنند اما فرح پهلوی و رضا پهلوی گفته اند که نمی توانند کمک مالی داشته باشند.
خسروانی در تهران مقبره خانوادگی دارد و نزدیکانش در صدد هستند تا جسد وی را در تهران و در مقبره خانوادگی اش دفن کنند اما هنوز مقدمات این کار برای بازگرداندن وی به کشور مهیا نشده است و جسد وی همچنان روی زمین مانده است.
وی گفت: پس از اطلاع از این موضوع آن را با چند تن از مسوولان فوتبالی کشور از جمله مهدی تاج مطرح کردم که رییس سازمان لیگ به بنده گفت که همه گونه همکاری برای کمک به عملی شدن خواسته نزدیکان موسس استقلال را انجام خواهد داد.
وی افزود: البته در همین ارتباط قرار شد تا بهرام افشارزاده با عنوان رییس کمیته پیشکسوتان ورزش ایران و مدیرعامل باشگاه استقلال کارهای مربوط به این قضیه را برعهده بگیرد که به اعتقاد خود من هم به عنوان یک چهره شناخته شده مسوول، در ورزش کشور و در باشگاه استقلال فردی مناسب برای انجام این کار است.

  • پارگی رباط صلیبی روزبه چشمی

    معاون پزشکی باشگاه استقلال از پارگی رباط صلیبی روزبه چشمی خبر داد. دکتر امین نوروزی معاون …
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

*

بررسی

کشف حجاب الهام عرب در دبی + عکس

الهام عرب مدل ایرانی به دوبی مهاجرت کرده و فعالیت خود را آنجا ادامه می دهد. کشف حجاب الهام…