صفحه اصلی اخبار اقتصادی شرکت ایران خودرو و پژو با نام ایکاپ آغاز به کار کرد

شرکت ایران خودرو و پژو با نام ایکاپ آغاز به کار کرد

22 خواندن ثانیه
۰
0
0

شرکت ایران خودرو و پژو با نام ایکاپ آغاز به کار کرد , اقتصادی شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام ایکاپ (IKAP) با برگزاری مجمع مؤسسین و حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به صورت رسمی آغاز به کار کرد. ثمره تشکیل این کارخانه در مرحله‌ی اول تولید پژو۲۰۸، پژو ۳۰۱ و پژو ۲۰۰۸ خواهد بود.

 

شرکت ایران خودرو و پژو

با مشخص شدن اعضای هیئت مدیره و نهایی شدن ۱۷ قرارداد فرعی، شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام ایکاپ (IKAP) با برگزاری مجمع مؤسسین و حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به صورت رسمی شروع به کار کرد.

در جلسه‌ی مجمع مؤسسین شرکت مشترک ایکاپ (IKAP)، صورت‌جلسه‌ی تشکیل این شرکت به امضای هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو و ژان کریستف کمار، قائم‌مقام مدیر عامل پژو سیتروئن رسید تا این شرکت کار خود را به صورت رسمی آغاز کند.

با امضای این صورت‌جلسه، ۱۷ قرارداد فرعی موجود در پروتکل همکاری دو شرکت ایران خودرو و پژو، نهایی شده و مراحل ثبت این شرکت از فردا آغاز خواهد شد.

مراد مجلسی پیش‌تر از سوی ایران خودرو به عنوان مدیرعامل شرکت ایکاپ منصوب شده بود.

اقدامات نهایی جهت آغاز به کار رسمی شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام ایکاپ طی هفته‌های اخیر به اتمام رسیده بود و یک هیئت بلندپایه از مدیران گروه پژو سیتروئن برای امضای قرارداد نهایی به ایران آمده‌اند.

قرار است شرکت ایکاپ در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ میلادی (تابستان و پاییز ۱‍۳۹۶ شمسی) خودروهای پژو۲۰۸، پژو ۳۰۱ و پژو ۲۰۰۸ را در ایران تولید کند و اقدامات لازم برای تولید خودروهای دیگر و صادارات محصولات این شرکت نیز توسط ایران خودرو و پژو انجام شود.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اقتصادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − پنج =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار Download New Song By Hamid Hiraad Called Yar دانلود…