صفحه اصلی اخبار حوادث قتل دختر مورد علاقه پس از شنیدن جواب رد

قتل دختر مورد علاقه پس از شنیدن جواب رد

0 خواندن ثانیه
۰
0
2

قتل دختر مورد علاقه پس از شنیدن جواب رد , حوادث قتل دختر مورد علاقه پس از شنیدن جواب رد

با اعلام خبر قتل دختر جوان تهرانی که به ادعای همسایه ها دانشجوی سال اخر رشته علوم تغدیه نیز بود بلافاصله بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان ماجرا قرار گرفت

پسر جوانی که در یک اقدام جنون آمیز دختر مورد علاقه اش را در پارکینگ مجتمع مسکنی به قتل رسانده بود در جریان بازجویی ها اعتراف کرد چون جواب رد از دختر مورد علاقه ام شنیدم او را کشتم.

ساعت ۱۸ روز یکشنبه گذشته با اعلام خبر قتل دختر جوان در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در محدوده تهرانسر بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد دختر جوانی به نام عسل بعد از حضور در پارکینگ از سوی مرد جوانی که ساکن همان مجتمع مسکنی است مورد حمله با جسم برنده گرفته است و به دلیل شدت جراحات وارده جان سپرده است.

با اعلام خبر قتل دختر جوان که به ادعای همسایه ها دانشجوی سال اخر رشته علوم تغدیه نیز بود بلافاصله بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان ماجرا قرار گرفت به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران تحقیقات درباره علت قتل دختر جوان از سوی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شد و کاراگاهان در گام نخست تحقیقات میلاد جوان ۲۴ ساله ای که به گفته همسایه ها رابطه نزدیکی با دختر جوان داشت به عنوان مظنون در قتل دختر جوان بازداشت و به دلیل ازدحام همسایه ها داخل پارکینگ برای بازجویی های فنی و پلیسی به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر منتقل شد.

با انتقال میلاد به کلانتری وی در همان اظهارات اولیه به قتل دختر جوان اعتراف کرد.

او در اظهارات خود مدعی شد که حدود چهار سال پیش که خانه خود را به این ساختمان منتقل کردیم من با عسل آشنا شدم.

از همان روز های اول به هم قول دادیم که بعد از اتمام درس مان با هم ازدواج کنیم همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه من به سربازی اعزام شدم.

بعد از مدتی متوجه رفتار سرد عسل شده بودم هر بار که از او توضیح می خواستم درباره قضا و قدر و خواست خداوند صحبت می کرد در اخرین دیدارمان هم که دو هفته پیش اتفاق افتاد او به من گفت که فرد دیگری را دوست دارد و قرار است بزودی با هم ازدواج کنند.

میلاد در ادامه اظهاراتش گفت: از شنیدن حرف های عسل ناراحت شدم اما فکر می کردم چون کمتر همدیگر را می بینیم او دلسرد شده است اما بعد از مدتی از طریق خانواده ام فهمیدم که جریان خواستگار پولدار و تحصیلکرد عسل صحت دارد.

چند بار با گوشی دختر مورد علاقه ام تماس گرفتم و در آخر با او قرار گذاشتم که برای آخرین بار داخل پارکینگ خانه همدیگر را ببینیم و صحبت کنیم بعد هم برای جلب اعتماد او ادعا کردم که برایش سورپرایز ویژه ای دارم.

عصر روز حادثه عسل به داخل پارکینگ آمد از پشت سرش او را غافلگیر کردم و با با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم ضرباتی به گردن, سینه و پهلوهایش وارد کردم. عصبانیت آنی بود و نمی دانم چه شد که یکدفعه به این کار دست زدم.

پس از ثبت اظهارات متهم، وی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و جسد دختر جوان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…