پورتال خبری تفریحی

خانه جدید فیفتی سنت رپر آمریکایی بعد از ورشکستگی

0 0

خانه جدید فیفتی سنت رپر آمریکایی بعد از ورشکستگی , چهره های معروف خانه جدید فیفتی سنت رپر آمریکایی

با این که چند هفته قبل در رسانه ها خبری منتشر شد مبنی بر اینکه فیفتی سنت رپر آمریکای به دلیل ورشکستگی قصد فروش خانه خود در امریکا را دارد ولی با انتشار عکس های خانه جدید خود که در افریقا آن را خریداری کرده ، باعث تعجب همگان شد!

فیفتی سنت رپر آمریکایی با انتشار یک فیلم در اینستاگرام، خانه جدید خود در آفریقا را به هوادارانش نشان داد.
خواننده رپ آمریکایی علیرغم ادعای ورشکستگی از خانه جدید خود در آفریقا برای هوادارانش در اینستاگرام رونمایی کرد. او در ماه جولای یک روز پس از آن که از سوی دادگاه به پرداخت ۵ میلیون دلار جریمه به یک زن متهم شده بود، اعلام ورشکستگی کرد. مجله فوربز در ماه می میزان دارایی‌هایی این خواننده را ۱۵۵ میلیون دلار تخمین زده بود.
این خواننده هیچ اشاره‌ای به مکان احتمالی این خانه در آفریقا نکرده و تنها به نوشتن این توضیح بسنده کرده است که بعدا بیشتر درباره این موضوع توضیح خواهد داد.
در حالی که در این ویدئو می‌توان کارگرانی را دید که بیرون از خانه مشغول کارند، اما با دیدن ویدئو نمی‌توان مکان خانه را حدس زد. بازخورد مردم در شبکه‌های اجتماعی بیشتر درباره ابراز شگفتی درباره حقیقت داشتن موضوع ورشکستگی این خواننده بوده است.
یفتی سنت که نام حقیقی او کرتیس جیمزجکسون‌سوم است، یکبار گفته بود که اعلام ورشکستگی از سوی او یک «حرکت استراتژیک تجاری» بوده است.
این خواننده برنده جایزه گرمی بیشتر به سرمایه‌گذاری در صنعت پوشاک، معدن و مسابقات مشت‌زنی علاقه‌مند است. (بی بی سی)

خانه جدید فیفتی سنت رپر آمریکایی بعد از ورشکستگی , چهره های معروف

خانه جدید فیفتی سنت رپر آمریکایی بعد از ورشکستگی , چهره های معروف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 9 =