صفحه اصلی فرهنگ وهنر اخبار سینما هزینه ساخت فیلم محمد رسول الله

هزینه ساخت فیلم محمد رسول الله

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

هزینه ساخت فیلم محمد رسول الله , اخبار سینما

هزینه ساخت فیلم محمد رسول الله

شرکت سینمایی نورتابان اعلام کرده که فروش فیلم «محمد رسول‌الله ص» پس از گذشت یک هفته از آغاز اکران آن به دو میلیارد تومان رسیده است.
به گزارش آریا هوم، اکران فیلم مجید مجیدی از پنجشنبه ۵ شهریور در سینماهای تهران و شهرستان‌ها آغاز شده است. این فیلم روز گذشته ۴۰۰میلیون تومان فروش داشته که طبق اعلام تهیه و پخش کننده‌ی آن ۲۰۰ میلون تومان از این فروش سهم سینماهای تهران بوده و ۲۰۰ میلیون تومان هم سهم سینماهای شهرستان بوده است.
مجید مجیدی چندی پیش با اشاره به تقاضای شرکت‌های خارجی برای پخش فیلم در سینماهای کشورهای مختلف اعلام کرده بود، با این استقبال فیلم «محمد رسول‌الله ص» بیشتر از هزینه‌ای که صرف تولید آن شده، فروش خواهد کرد.
در نخستین نشست مطبوعاتی عوامل تولید این پروژه با اصحاب رسانه عنوان شد که ۶۲۳.۳ میلیارد ریال (۶۲.۳۳میلیارد تومان) هزینه صرف تولید آخرین ساخته‌ی مجید مجیدی شده است.
محمدرضا صابری، مدیرعامل شرکت سینمایی نور تابان هم با اشاره به اینکه مخاطبان این فیلم هر روز در حالافزایش است، می‌گوید: «با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده تقاضای علاقه‌مندان برای تماشایفیلم محمد رسول الله (ص) افزایش چشم‌گیری پیدا کند تمهیدات خاصی را برای ارگان ها و دستگاه‌هایی که قصددارند به صورت گروهی به تماشای فیلم بنشینند تدارک دیده‌ایم.»

طبق اعلام پخش کننده‌ی فیلم شب گذشته سینماهای مجتمع کورش با فروش ۳۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانیپرفروش‌ترین سینمای نمایش دهنده‌ی این فیلم بوده است.

با این حال شرکت سینمایی نور تابان در مقابل اعلام برخی از سایت‌ها و نهادها برای ارائه‌ی بلیت فیلم با تخفیف هم موضع گرفته و اعلام کرده که اعمال هرگونه تخفیف در این زمینه ممنوع است.

صابری می‌گوید:«هر گونه ارائه بلیت با تخفیف غیرقانونی است و اداره کل امور حقوقی شرکت سینمایی نور تابان بهعنوان تهیه‌کننده و پخش کننده رسمی فیلم محمد رسول الله (ص) در صورت مشاهده‌ی این اتفاق به صورت جدی باتخفیف دهندگان برخورد می‌کند.»

شب گذشته (پنجشنبه ۱۲ شهریور) پردیس سینمایی ‍«چارسو» در دو سانس ۱۹ و ۲۲ میزبان جمعی از قاریان،حافظان و مدیران قرآنی بوده که از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد به تماشای فیلم محمد رسول الله (ص)نشسته‌اند. به گفته‌ی صابری، در این مراسم بیش از ۶۵۰ نفر از فعالان قرآنی همراه با خانواده‌های خود این فیلم راتماشا کرده‌اند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار سینما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شانزده =

*

بررسی

مواد غذایی مفید برای ریکاوری بعد از ورزش

به طور کلی نوع تغذیه و زمان صحیح آن پس از ورزش و انجام فعالیت های بدنی می تواند اثر ورزش ر…