صفحه اصلی دانش وفناوری اتومبیل ها شاهکار جدید لامبورگینی با ساختاری کاملا متفاوت

شاهکار جدید لامبورگینی با ساختاری کاملا متفاوت

20 خواندن ثانیه
۰
0
0

شاهکار جدید لامبورگینی با ساختاری کاملا متفاوت , اتومبیل ها خودروسازی لامبورگینی همیشه خودروی هایی جذاب و متفاوت را به دنیای تکنولوژی ارائه کرده است . این شرکت توانسته به کمک طراحی های زیبا و مدرن خود در بین علاقه مندان به خودرو جایگاه ویژه ای را از آن خود کند .

شاهکار جدید لامبورگینی با ساختاری کاملا متفاوت , اتومبیل ها

این شرکت در صدد است خودرو های آینده خود را که تا سال ۲۰۲۱ ارائه می شود با ساختار بدنه فیبر کربن به بازار ارائه کند مسئولان این شرکت اعلام کرده اند که احتمالا بخشی از موتور این خودرو ها هم از ساختار فیبر کربن ساخته خواهد شد.

 

لامبورگینی آوانتادور خودرو ای با فیبر کربن

 

شایان ذکر است استفاده از فیبر کربن در ساختار اتومبیل های آینده لامبورگینی باعث خواهد شد این خودرو ها از ساختار بسیار محکم تری در مقابل ضربات تشکیل شوند همچنین با توجه به اینکه وزن خودرو با این موضوع کاهش خواهد یافت در گام نخست باعث افزایش سرعت خودرو و در گام دوم باعث بهینه شدن مصرف انرژی خواهد شد چرا که وقتی بدنه خودرو سبک تر است مطمئنا سوختی که خودرو مصرف میکند کمتر خواهد بود .

لامبورگینی همیشه توانسته با خودرو هایی متفاوت توجه افراد را به سمت خود جلب نماید . اما ساختار کربنی داخل موتور لامبورگینی های آینده چگونه خواهد بود ؟‌ این شرکت برای ساختار فیبر کربن در موتور این خودرو از روش های سنتی استفاده نخواهد کرد بلکه از یکسری کامپوزیت های ترکیب شده برای ساختار موتور استفاده خواهد کرد که در مقابل حرارت موتور مقاومت بالایی داشته باشد.

مسئولان این شرکت اعلام کرده اند خودروی آینده خود یعنی خودرو ۱۲ سیلندر «آونتادور» را به این تکنولوژی فوق العاده تجهیز خواهند کرد .

شایان ذکر است این اولین بار است که استفاده از ماده فیبر کربن  ،  شاتون را به پیستون ها و میل لنگ در داخل موتور اتومبیل متصل کنند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اتومبیل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

*

بررسی

برای استحکام ناخن ها چه باید کرد؟

برای استحکام ناخن ها چه باید کرد؟ شاید شما هم جزو آن دسته از خانمهایی باشید که از لایه لای…