عکس پروفایل جدید

مهمان ویژه کریس رونالدو در فینال یورو ۲۰۱۶ بود + عکس

0 0

مهمان ویژه کریس رونالدو در فینال یورو 2016 بود + عکس , حاشیه ورزشی کریس رونالدو از یک خانم برای حضور در فینال یورو ۲۰۱۶ و تماشای بازی فرانسه و پرتغال دعوت کرده بود و برایش بلیت تهیه کرد.

 

 

مهمان ویژه کریس رونالدو در فینال یورو ۲۰۱۶

برای فینال یورو ۲۰۱۶ بین پرتغال و فرانسه، خانواده کریس رونالدو(Cristiano Ronaldo) تماشاگر این بازی از داخل ورزشگاه بودند. اما او دو بلیت هم برای ‘چنتل بورگونوو’ تهیه کرده بود. این خانم ایتالیایی با ‘استفانو بورگونوو’، بازیکن سابق میلان(Milan) و فیورنتینا(Fiorentina) ازدواج کرده بود. بازیکنی که ۳ بار هم پیراهن ایتالیا را پوشیده بود. اما او در سن ۴۹ سالگی در اثر ابتلا به بیماری ALS درگذشت.

بعد از مرگ او در سال ۲۰۱۳، چنتل سعی کرد هوشیاری مردم درباره این بیماری گمنام را افزایش دهد و به خانواده هایی که مریضی مبتلا به این بیماری دارند کمک کند. او در فینال یورو ۲۰۱۶ مهمان افتخاری رونالدو بود و خورخه مندس(Jorge Mendes) مدیر برنامه های ستاره پرتغالی این خبر را به او داد.

او در واکنش به این موضوع گفت: وقتی خورخه مندس به من زنگ زد و گفت رونالدو از من خواسته تا به پاریس بروم به گوش هایم نمی توانستم اعتماد کنم. کریستیانو و خورخه همیشه به خانواده من خیلی نزدیک بوده اند و در مبارزه با ALS به من کمک کرده اند.

 

 

عکس مهمان ویژه کریس رونالدو

مهمان ویژه کریس رونالدو در فینال یورو 2016 بود + عکس , حاشیه ورزشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − نه =