پورتال خبری تفریحی

شناسایی سازنده کيليپ های دروغين عليه ناجا

0 0

شناسایی سازنده کيليپ های دروغين عليه ناجا , سیاسی خبرگزاری ایسنا: رئيس پليس سايبري کشور ضمن هشدار جدي به شايعه سازان فضاي مجازي از شناسايي سازنده کيليپ های دروغين عليه پليس خبرداد.

شناسایی سازنده کيليپ های دروغين عليه ناجا

سردار کمال هاديانفر با بيان اينکه متاسفانه مدتي است برخي از کاربران با سوء استفاده از عنوان و نشان پليس در فضاي مجازي به ويژه در شبکه هاي اجتماعي و نرم افزارهاي پيام رسان تحت موبايل اقدام به انتشار مطالب و کيليپ هاي تصويري دروغين از برخورد پليس با مردم مي کنند، گفت: رعايت حقوق شهروندي يکي از مهمترين وظايف ناجاست و هميشه سرلوحه کار کليه نيروهاي پليس در کشور بوده است.

وي با اشاره به انتشار چندين ويديوي دروغين از رفتار پليس با مردم در شبکه هاي اجتماعي، گفت: به تازگي ويديويي تحت عنوان و ادعاي “تجاوز به دختر بازداشت شده توسط ماموران پليس با واژگوني خودروي گشت ارشاد در زير پل سيد خندان” منتشر شده که تمامي اين کيليپ ها دروغين و ساختگي است.

رئيس پليس فتاي ناجا اعلام کرد: بررسي ها نشان داد، فيلم منتشر شده واژگوني خودروي گشت ارشاد مربوط به سال ۱۳۸۸ و محل وقوع آن “پل حافظ” است که فتنه گران پس از مشاهده ماموران بي دفاع نيروي انتظامي و با سوء استفاده حضور جمعيت در محل، خودرو را واژگون مي کنند.

وي از شناسايي عامل اصلي انتشار اين تصاوير خبرداد و گفت: اين افراد به دنبال اهداف ديگري هستند و قصد دارند چهره پليس را مخدوش کنند.

سردار هاديانفر در خاتمه از هموطنان خواست به اين گونه کيليپ ها که در فضاي مجازي منتشر مي شود، توجه نکرده و با مراجعه به سايت پليس فتا اين موضوعات را از طريق قسمت “ارتباط با ما” به پليس اطلاع دهند تا ناامن کنندگان امنيت جو رواني جامعه شناسايي شده و با آنها برابر قانون برخورد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =