پورتال خبری تفریحی

ساخت و طراحی بازی کیم کارداشیان

0 0

ساخت و طراحی بازی کیم کارداشیان , چهره های معروف

کیم کارداشیان زن سرشناس هالیوودی با طراحی یک بازی ساده اندرویدی مبلغی در حدود ۴۵ میلیون دلار بدست آورد!!

 

ساخت و طراحی بازی کیم کارداشیان

 

کیم کارداشیان بازیگر و بازرگان ۳۵ ساله ارمنی توانسته است با طراحی یک بازی ساده اندرویدی درآمدی نجومی برای خود رقم بزند.

مجله فوربس در آخرین نسخه از ماهنامه اش کیم کارداشیان را به عنوان پولسازترین زن در سال ۲۰۱۶ انتخاب کرده است، کیم کارداشیان که در سال ۲۰۰۸ با کمک خانواده اش برنامه ای تلویزیونی درباره کارهای روزانه خود در شبکه «ای اینترتیمنت» ساخت اکنون پس از گذشت ۸ سال برنامه تلویزیونی «با کارداشیان ها همراه باشید» یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین برنامه ها به شمار می آید که موفقیت این برنامه باعث شد تا خانواده کارداشیان و جنرها به درآمدی نجومی تنها برای نمایش کارهای روزمره خود در تلویزیون دست پیدا کنند و در شبکه های مجازی به عنوان پرطرفدارتین چهره ها و پولسازترین ها شناخته شوند.

ساخت و طراحی بازی کیم کارداشیان , چهره های معروف

کیم کارداشیان که چندی قبل در اینستاگرام خود خبر از طراحی بازی شخصیت خود را به طرفدارانش داده بود اکنون پس از گذشت چند ماه بازی ساده «کیم کارداشیان: هالیوود» توانسته رکورد پرفروش ترین و بیشترین در دانلود را ازآن خود کند.
به گفته مدیر قسمت فنی گوگل پلی بازی اندروید «کیم کارداشیان: هالیوود» تنها در کمتر از چند ماه ۴۵ میلیون بار دانلود شده است که کیم کارداشیان توانسته با این بازی ساده ۴۵ میلیون دلار به دست آورد.

کیم کارداشیان پس از انتشار تصویرش بر روی مجله فوربس در تویتر رسمی خود گفت: «هرگز فکر نمیکردم که روزی تصویر من بر روی مجله فوربس با عنوان یکی از پولسازترین چهره های تاریخ چاپ شود! پدرم حتما به من افتخار خواهد کرد.»

کیم کارداشیان علاوه بر فروش بازی چشمگیرش در اپلیکشن های اندروید نیز در صنعت استیکر و شکلک برای برنامه های ارتباطی همچون «تلگرام، اینستاگرام و…» فعالیت دارد که استیکر ها و شکلک های کیم کارداشیان اکنون پراستفاده ترین ها در بین شبکات و برنامه های ارتباطی مجازی می باشد.

کیم کارداشیان در فوریه ۲۰۱۶ قرار دادی ۱۰۰ میلیون دلاری با شبکه «ای اینترتینمنت» بست تا در ۴ سال آینده با آن ها در برنامه «با کارداشیان ها همراه باشید» همکاری کند، کیم کارداشیان همچنین برند لباسی را با خواهرانش «کورنتی و کول» با نام «داش» در سال ۲۰۰۶ در میامی، نیویورک، و وست هالیوود افتتاح کرد که اکنون یکی از پرفروش ترین برند های لباس در دنیا می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 15 =