صفحه اصلی اخبار سیاسی تقاضای اشد مجازات برای ضارب پلنگ مازندران

تقاضای اشد مجازات برای ضارب پلنگ مازندران

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

 تقاضای اشد مجازات برای ضارب پلنگ مازندران

مدیرکل حفاظت و مدیریت صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به احتمال صدور حکم سه سال حبس برای ضارب پلنگ مازندران تلف شده در استان مازندران، اظهار کرد: از قاضی تقاضای اشد مجازات را برای متهم داریم.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل حفاظت و مدیریت صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به احتمال صدور حکم سه سال حبس برای ضارب پلنگ تلف شده در استان مازندران، اظهار کرد: از قاضی تقاضای اشد مجازات را برای متهم داریم.

علی تیموری در مورد توله پلنگ ماده تلف شده توسط شکارچی متخلف در مناطق جنگلی کیاسر  استان مازندران ضمن اشاره به دستگیری متهم گفت: به دلیل اینکه پلنگ در پارک ملی شکار شده و جزو گونه‌های حمایت شده است، قاضی می‌تواند متهم را به سه سال زندان محکوم کند.

تقاضای اشد مجازات برای ضارب پلنگ مازندران , سیاسی

وی با تأکید بر اینکه متهم باید جریمه ۸۰ میلیون تومانی ضرر و زیان پلنگ را پرداخت کند افزود: شرکت بیمه «ما» نیز طبق تفاهم‌نامه‌ منعقده با سازمان حفاظت محیط زیست، پس از ارائه مدارک به فوریت مبلغ ۶۰ میلیون تومان جهت اجرای برنامه حفاظتی برای منطقه مورد نظر پرداخت خواهد کرد که جا دارد از این شرکت بیمه تشکر کنیم.

تیموری در پایان با اشاره به افزایش ۱۶ برابری ضرر و زیان پلنگ نسبت به سال ۹۳، تأکید کرد: از قاضی پرونده تقاضای اشد مجازات را برای متخلف داریم.

  • ماجرای ، عکس پلنگ کشته شده در سواد کوه

    ماجرای ، عکس پلنگ کشته شده در سواد کوه

    ماجرای ، عکس پلنگ کشته شده عبدالله زارع گفت: عامل مرگ پلنگ نیستم و درخواست بخشش ندارم. به …
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در سیاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…