صفحه اصلی دانش وفناوری نرم افزار رکورد اینستاگرام : اعضا ۴۰۰ میلیون نفر شد!

رکورد اینستاگرام : اعضا ۴۰۰ میلیون نفر شد!

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

رکورد اینستاگرام : اعضا 400 میلیون نفر شد! , نرم افزار

 رکورد اینستاگرام : اعضا ۴۰۰ میلیون نفر شد!
ماه دسامبر سال گذشته، اینستاگرام در مراسمی اعلام کرد که اعضای این شبکه اجتماعی بزرگ و جذاب از ۳۰۰ میلیون نفر گذشته است و این نقطه عطفی برای ماست.

اما در مدت بسیار کوتاهی و تقریبا بعد از گذشت کم‌تر از یک سال از آن روز، با بهبود امکانات این نرم افزار، حال کاربران اینستاگرام از مرز ۴۰۰ میلیون نفر نیز گذشته است.

با اینکه این رقم تا رسیدن به رکورد کاربران فیس‌بوک فاصله زیادی دارد، اما رشد سریع و بیش از حد این برنامه جذاب، نشان از قدرت و محبوبیت بالایش دارد.

بر اساس اعدادی که توسط خود اینستاگرام اعلام شده است، حدود ۷۵ درصد این کاربران در خارج از ایالات متحده هستند. دیگر کشورهایی که این شبکه اجتماعی در آن محبوبیت بیشتری دارد از مناطقی چون برزیل، ژاپن و اندونزی هستند.

 رکورد اینستاگرام
به گزارش آی تی رسان، اینستاگرام می‌گوید: وقتی اینستاگرام حدود ۵ سال پیش راه اندازی شد، وجود ۴۰۰ میلیون کاربر برای ما یک رویای دور محسوب می‌شد.

برای همین همیشه سعی کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم برای دیدن تصاویری از سرتاسر دنیا و ارتباط با دوستان نزدیک و دور خود، از بهترین امکانات استفاده کنید.

باید قاطعانه بگوییم با این میزان کاربر، همه منتظرند ببیند که اینستاگرام در پایان سال ۲۰۱۵ میلادی چه میزان کاربر را جذب خود می‌کند.

جالب است بدانید که در اینستاگرام، به راحتی کاربران با گذاردن تبلیغ در میان پست‌های خود، روش‌های درآمدزایی جدیدی را ابداع کرده‌اند. اوایل ماه جاری، اینستاگرام اعلام کرد که تبلیغات خود را به زودی در سرتاسر جهان و با ۴۰۰ میلیون مشترک آغاز خواهد کرد!

  • رکوردشکنی سلنا گومز در اینستاگرام

    سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست و توانست رکورد بیشترین تعداد هوادار را به خود اختصاص ده…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در نرم افزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام مادرانه

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی مادرانه دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام مادرانه Download …