پورتال خبری تفریحی

آدریانو مهاجم تیم ملی برزیل زاغه‌نشین شده است

0 0

آدریانو مهاجم تیم ملی برزیل زاغه‌نشین شده است , حاشیه ورزشی

مهاجم شماره ۷ سابق تیم ملی برزیل روزگار خوشی را سپری نمی‌کند و در شرایط بسیار بدی زندگی می کند.

 

آدریانو زاغه‌نشین شد:

آدریانو (Adriano) مهاجم سابق تیم ملی برزیل تا چند سال پیش یکی از بهترین های فوتبال در اروپا بود. مهاجمی شوتزن که وقتی پشت محوطه جریمه صاحب توپ می شد، همه منتظر شوت های سنگین او بودند.

آدریانو مهاجم نامدار و سابق تیم ملی برزیل اکنون در یکی از زاغه های ریو زندگی می کند که شرایط بسیار بدی دارد. او مجبور است هرچه پول به دست می‌آورد را به باندهای مختلف خلافکاری در این منطقه بدهد تا در امنیت باشد و بتواند در یک منزل با شرایط بسیار بد، روزگار خود را سپری کند. او آخرین بار در لیگ دسته چهار آمریکا و برزیل بازی کرده است و در ۴ سال گذشته تنها ۵ بازی رسمی برگزار کرده است.

بهترین دوران او در ایتالیا بود جایی که در ۱۰۳ بازی توانست برای اینتر(Inter Milan) ۴۴ گل به ثمر برساند. او قبل تر در پارما(Parma) نیز عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده بود. حقوق آدریانو در ایتالیا ۸۰ هزار پوند در هفته بوده است.

ریو یکی از مناطق گرانقیمت برزیل است که باندهای مختلف خلافکاری نیز در زاغه های آن وجود دارند. روزانه نزدیک به ۲۴ کودک در این شهر از بین می‌روند. آدریانو که با این باند خلافکاری همکاری می‌کند، تاکنون دو بار دستگیر شده است. یک بار به خاطر شلیک به یک زن در ماشین و یک بار هم به خاطر قاچاق مواد مخدر که البته تبرئه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =