پورتال خبری تفریحی

تیزرهای تبلیغاتی علی دایی در تلویزیون

0 0

تیزرهای تبلیغاتی علی دایی در تلویزیون , حاشیه ورزشی قبل از دیدار استقلال و صنعت نفت اولین تیزر تبلیغاتی علی دایی پخش شد.

تیزرهای تبلیغاتی علی دایی:

 

به گفته علیرضا بابایی مدیرعامل گروه تبلیغاتی ایده ایستا و مشاور تبلیغات علی دایی از دیروز قرار بود تیزر علی دایی كه قبلا بیلبوردهای آن در سطح شهر با طراحی جالبی به معرفی مجتمع اداری الماس كریمخان پرداخته است برای اولین بار از شبكه سه سیما پخش شود.

مشاور تبلیغات علی دایی افزود: دور اول پخش تیزرهای تبلیغاتی از امروز قبل از بازی پرسپولیس و شنبه قبل از اخبار ۲۰:۳۰ در شبكه دو می توانید شاهد هنرنمایی افتخار فوتبال ایران در عرصه صنعت تبلیغات باشید.

وی در خصوص چگونگی حضور دایی در این تیزر و مبلغ قرارداد وی گفت: قطعا در این چند سال حجم زیادی از كمپانی ها و برند ها و مجموعه ها و شركت ها برای سفیر برند شدن و یا همكاری تبلیغاتی با علی دایی مراجعه و مذاكره كردند كه با توجه به در نظر گرفته شدن موارد بسیاری مثل موضوع و ماهیت محصول و یا رقم میزان قرارداد این توافق صورت نمی گرفت. چرا كه می بایستی اصول تبلیغاتی برای شخصیت كاملا لحاظ و سنجیده شود و شان چهره ای بین المللی مثل علی دایی در نظر گرفته شود.

وی با امتناع از اعلام رقم توافقی تبلیغاتی علی دایی با مجتمع اداری گفت: علی دایی به راحتی سفیر و یا رول مدل تبلیغاتی هر محصول و مجموعه ای نمی شود و قطعا با تیم های كارشناسی مختلف و با وسواس خاصی پیشنهادات را بررسی می كنیم و باید بگویم نوع همكاری ایشان با این پروژه كمی متفاوت به یك پروژه صرفا تبلیغاتی است و به نوعی مشاركتی است. دایی در این مجموعه شریک است و به نوعی محصول خود را تبلیغ می كند و نباید وی را صرفا سفیر یا چهره تبلیغاتی این مجموعه دانست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 13 =