پورتال خبری تفریحی

جوئل ادگرتون در مقابل جنیفر لاورنس

0 0

جوئل ادگرتون در مقابل جنیفر لاورنس , سینمای جهان جوئل ادگرتون برای بازی در نقش مقابل جنیفر لاورنس در درام جاسوسی و دلهره آور «گنجشک سرخ» انتخاب شد.

 

جوئل ادگرتون در مقابل جنیفر لاورنس

به گزارش آریاهوم ، این فیلم را فرانسیس لاورنس بر اساس داستان یک نوول پرخواننده، کارگردانی می کند. داستان فیلم در روسیه معاصر اتفاق می افتد و مسائل مربوط به سازمان های جاسوسی و جاسوسان آن ها، در محوریت ماجرا قرار دارد.

جوئل ادگرتون در این داستان، یک مامور جوان سازمان سیا است که با سفر به روسیه، قصد دارد اطلاعاتی از یک مامور ناراضی روسی کسب کند.نقش این مامور سازمان کا گ ب را جنیفر لاورنس بازی می کند. او با نام مستعار گنجشک سرخ فعالیت می کند.

این دو مامور در شهر مسکو با ماجراجویی های دلهره آور زیادی روبرو می شوند و بزودی، سازمان های جاسوسی آنان دستور قتل هر دو را صادر می کنند.به نوشته امپایر آنلاین، فیلم نامه اقتباسی «گنجشک سرخ» را جاستین هایت با نگاهی به نوول جیسن متیوز به همین نام نوشته است.
این نوول در سال ۲۰۱۴ روی پیش خوان کتاب فروشی ها قرار گرفت و استقبال بالای جماعت کتاب خوان از آن، صنعت سینما را به فکر تولید نسخه سینمایی آن انداخت.

منابع نزدیک به تهیه کنندگان فیلم در شرکت فیلم سازی لاینزگیت می گویند کار تولید آن، تا قبل از شروع فصل زمستان در لوکیشن های روسیه آغاز خواهد شد.

فرانسیس لاورنس کارگردان فیلم، پیش از این در مجموعه اکشن نوجوانانه و پرفروش «بازی های هانگر» با جنیفر لاورنس همکاری کرده است.ادگرتون قبل از این در فیلم هایی مثل «اکسودس» و «سلحشور»، در نقش مکمل بازی کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + پانزده =