پورتال خبری تفریحی

سعید عبدولی مدال برنز المپیک را گرفت

0 0

سعید عبدولی مدال برنز المپیک را گرفت , سایر ورزش ها سعید عبدولی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران نخستین مدال کشتی ایران در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ را از آن خود کرد.

سعید عبدولی دارنده مدال طلای سال ۲۰۱۱ جهان در دیدار رده‌بندی وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ به مصاف پیتر باشی(Péter Bácsi) کشتی‌گیر کهنه‌کار مجارستانی و دارنده مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۴ رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر ۲ به برتری دست یافت و گردن‌آویز برنز المپیک را از آن خود کرد.

عبدولی پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل مارک مادسن(Mark Overgaard Madsen) دانمارکی با نتیجه یک بر یک شکست خورد. وی در ادامه در مرحله شانس مجدد موفق شد ویکتور نمس(Viktor Nemeš) از صربستان را با حساب ۲ بر ۲ از پیش رو بردارد و راهی دیدار رده بندی شود.

دیگر نماینده کشتی فرنگی ایران در روز نخست این رقابت‌ها حمید سوریان دارنده ۷ مدال طلا و المپیک بود که با قبول دو شکست ۵ بر ۴ مقابل شینوبو اوتا(Shinobu Ota) از ژاپن و ضربه فنی مقابل المات کبیسپایف(Almat Kebispayev) از قزاقستان از دور رقابت‌های المپیک کنار رفت.

عصر امروز (دوشنبه) در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ حبیب‌الله اخلاقی در وزن ۸۵ کیلوگرم و بشیر باباجان‌زاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

روز سه‌شنبه نیز در آخرین روز رقابت‌های کشتی فرنگی امید نوروزی در وزن ۶۶ کیلوگرم و قاسم رضایی در وزن ۹۸ کیلوگرم مقابل حریفان خود صف‌آرایی خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =