خانه >> ورزش >> سایر ورزش ها >> خداحافظی حمید سوریان از دنیای کشتی
. .

خداحافظی حمید سوریان از دنیای کشتی

خداحافظی حمید سوریان از دنیای کشتی , سایر ورزش ها خداحافظی حمید سوریان : نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان که ۷ مدال طلای جهان و المپیک را در کارنامه خود دارد، پس از حذف از رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶، از دنیای کشتی خداحافظی کرد.

خداحافظی حمید سوریان از دنیای کشتی:

حمید سوریان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران و چهره محبوب و دوست‌داشتنی ورزش ایران و جهان که بارها با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میادین بین‌المللی باعث شادی میلیون‌ها ایرانی شده است، پس از حضور در رقابت‌های المپیک ریو به عنوان سومین المپیک دوران قهرمانی‌اش از دنیای کشتی خداحافظی کرد. سوریان در المپیک ریو با دو باختی که مقابل کشتی‌گیران ژاپن و قزاقستان داشت، از دور رقابت‌ها کنار رفت و وداع تلخی با المپیک و کشتی داشت.

حسین ملاقاسمی، عضو شورای فنی کشتی فرنگی با تایید این خبر گفت: سوریان پیش از اعزام به المپیک و هنگام خداحافظی به من اعلام کرد این آخرین باری است که برای ایران کشتی می‌گیرد و با هر نتیجه‌ای که در المپیک به دست بیاید، از کشتی خداحافظی خواهد کرد.

قطعا حذف حمید سوریان چهره پرافتخار کشتی فرنگی ایران از رقابت‌های المپیک هیچ خدشه‌ای به چهره این قهرمان ملی و ارزشمند وارد نخواهد کرد و مردم ایران افتخارآفرینی‌های این کشتی‌گیر را از خاطر نخواهند برد.

loading...
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

کیمیا علیزاده در بین تصاویر ناراحت کننده المپیک 2016

کیمیا علیزاده در بین تصاویر ناراحت کننده المپیک ۲۰۱۶

ناراحتی مفرط سعید عبدولی و اشک‌های کیمیا علیزاده در بین تصاویر ناراحت کننده و غم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =

*