صفحه اصلی اخبار اجتماعی تشکر نمایندگان اهل سنت از صداوسیما

تشکر نمایندگان اهل سنت از صداوسیما

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

تشکر نمایندگان اهل سنت از صداوسیما , اجتماعی

 تشکر نمایندگان اهل سنت از صداوسیما

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از نمایندگان اهل سنت از اقدام صداوسیما در برخورد با شبکه نسیم تشکر کرد.

به گزارش آریاهوم به نقل از ایسنا، محمدقسیم عثمانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: ما مجمع نمایندگان اهل سنت از برخورد شایسته‌ صداوسیما با موضوعی که در شبکه نسیم انجام شده، کمال تشکر را داریم و اخراج ناظر پخش و تذکر به مجری و تهیه‌کننده را نشان از نگاه منطقی صداوسیما می‌دانیم.

او به وزیر جهاد نیز متذکر شد: پرداخت پول کشاورزانی که گندم خود را ماه‌هاست تحویل داده‌اند انجام نشده در حالی که وقتی گندم خارجی می‌خریم باید پولش را از قبل پرداخت کنیم. یعنی گندم خارجی را پیش‌پرداخت می‌کنیم ولی پول گندم تولید داخل را ماه‌ها بعد از تحویل هم پرداخت نمی‌کنیم.

عثمانی تاکید کرد:‌ کجای این اقتصاد مقاومتی است که با تولیدکننده زحمت‌کش داخلی این‌طور برخورد شود اما خریدهای خارجی را از ماه‌ها قبل پیش‌پرداخت می‌کنیم. وزیر ادعا می‌کند تولید بر مصرف پیشی گرفته که قابل تقدیر است ولی این مساله وقتی برای کشاورز لذت‌بخش است که بهایش را به موقع پرداخت کنیم.

این نماینده ادامه داد: فصل برداشت چغندر دارد می‌رسد ولی هنوز پول چغندر سال قبل را پرداخت نکرده‌ایم. از وزیر جهاد می‌خواهیم سریعا نسبت به پرداخت قیمت محصولات کشاورزان اقدام کند.

عثمانی به وزیر اقتصاد هم تذکر داد: پرداخت وام‌های میلیاردی به بخشی از نورچشمی‌ها انجام می‌شود ولی مردم، بیکاران و جوانان ما لنگ چهار پنج میلیون تومان برای اشتغال‌زایی هستند که بتوانند شرایط حداقلی برای خود ایجاد کنند ولی درپرداخت آن‌ها اهمال می‌شود وقتی هم مجوز پرداخت می‌دهند شرایطی می‌گذارند که فرد وام‌گیرنده پشیمان شود. اگر برای جوانان شغل نداریم حداقل منابع مالی را فراهم کنیم.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =

*

بررسی

عکس مریم معصومی با مدل موی جدید!

مریم معصومی بازیگر ۳۰ ساله کشورمان, از مدل موی جدید خود رونمایی کرد! عکس مریم معصومی با مد…